Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meg lehet úgy utálni a cigit,...

Meg lehet úgy utálni a cigit, ha egymás után addig szívom míg nem esik nagyon rosszul?

Figyelt kérdés
Kocadohányosként

2018. márc. 30. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne próbáld ki, nikotinmérgezést kaphatsz.
2018. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2018. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ha a megszokottnál több cigarettát szívsz el rövid idő alatt, akkor nikotinmérgezés lehet a vége.

szédülés, hányinger/hányás, izzadás, fejfájás tartozik az enyhébb nikotinmérgezés tünetei közé.

a súlyosabb formát a légzésleállás, eszméletvesztés és sokkos állapot kísérheti. (vagyis a halál beállása is lehetséges)


a témához visszatérve, szerintem nem éri meg ezzel próbálkozni. tudom, hogy nehéz a leszokás, de már rengeteg (veszélytelen) mód van ami ezt segítheti. a gyógyszertárakban és a háziorvosnál szívesen segítenek ha elmondod a problémád.

sok sikert! :)

2018. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ismerek olyan embert aki így szokott le.

Disznóvágáson berugott es egesz este szívta egymás után azóta nem iszik meg nem is cigizik.Szóval pálinkázz be és szivj amennyit tudsz akar meg be is jöhet. :D

2018. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!