Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le tudok szokni úgy a cigiről,...

Le tudok szokni úgy a cigiről, hogy egy csomót elszívok egymás után, és rosszul leszek tőle?

Figyelt kérdés

És az fog a tudatomban kialakulni, hoghy rosszul lettem ettől, és többé nem jön meg a kedvem tőle...


Onnan jött az ötlet, hogy haverom egyszer nagyon sokat ivott, és tisztára rosszul lett, hányt, folyamatosan, másnap is, már majdnem kórházba akarták vinni...

Végül azóta nem iszik semmilyen alkoholt, mert azt mondja ha rá gondol az alkoholra, már kirázza a hideg...

Cigivel is megoldható ez?



2013. jún. 27. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Amado atya ***** válasza:

Nem.

Sok éve úgy szoktam le, hogy több hétig kórházban feküdtem. és az állapotom miatt esélyem sem volt kilopózni rágyújtani. Utána egyszerűen nem kívántam, nem hiányzott.


Az mondjuk már más kérdés, hogy két évvel később visszaszoktam. :/

2013. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neked a tudatodat kéne rendbe hozni, még pedig hogy erőt veszel magadon és inkább veszel a cigi árán valami mást..

Az ital megint más, ott van esély arra hogy megutáld, de cigitől nem szoktak ilyen mellékhatások lenni sajnos

2013. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A haverod gondolom nem volt alkoholfüggő, csak alkalmi piás. Nála ezért működhetett, de amúgy ez sem törvényszerű, valakinél nem okoz averziót.
2013. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Max. nikotinmérgezésed lesz 160 feletti pulzussal. (Nekem volt ne próbáld ki.) Így nem lehet leszokni.
2013. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én voltam már így... Akkor elundorodtam tőle 1-2 napig, aztán megint szívtam.
2013. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!