Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le akarom tenni a cigit, tippek?

Le akarom tenni a cigit, tippek?

Figyelt kérdés
24L vagyok. 14 évesen kezdtem sajnos, azóta nem volt kihagyás. Nincs semmi bajom, csak le akarom tenni, gyakran unalmamban is rágyújtok, ami azt eredményezi, hogy 30nál többet is elszivok mostanában. (Úgy 2-3 hónapja van ez, de nem mindennap.) Szeretnék ízeket érezni, és előkészíteni a testem egy baba kihordására. Tüdőszűrőn is voltam 1 hónapja, semmit sem találtak. Olvastam a Kudzu tablettáról, beválhat?

2018. ápr. 2. 20:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Most belenéztem a hamusba, 17.30 óta 4 szálat szívtam el. Nem tudom ez mennyire számít soknak, töltött cigi, amiből a dohány fele kipergett, úgy kellett leütögetni a dohányt, h a szűrőhöz is jusson.
2018. ápr. 2. 20:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld e-cigivel,elöször,de melette ne szívd a sima cigit. Aztán e-ciginél fokozatosan tudod csökkenteni a nikotin erősségét,végül pedig,simán el fogod tudni hagyni,és már nem fogod kívánni sem a sima cigit. Nagyon sokan letették már vele a sima cigit,én is már 3 éve.

Szerintem jobb mint a tabletta meg tapasz,azokkal nem sok ember ember szokott le. E-ciginél pedig,már annyiféle íz van,biztos találsz olyat ami bejön neked.

2018. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

rettenetesen sok, az alapjáraton 1-1.5 doboz.

én mikor végleg abahagytam, hallottam egy történetet és elhatároztam, hogy nem akarok meghalni.

egyszerűen nem vettem többet és a mai napig nem engedek a kísértésnek ha kínálnak sem.

nem mondom, hogy egyszerű, mikor évekig azzal álmodsz, hogy álmodba hopsz mégis elfogadod aki megkínál, de muszáj valahol elkezdeni

2018. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is sok mindent hallottam, szerencsére a tág ismerősi körömben ilyenről nem volt szó sosem. E-cigit nem szeretem, van a családban, használhatnám is de valahogy nem jön be, főleg az ízei furák a liquideknek.
2018. ápr. 2. 20:20
 5/7 anonim válasza:
Menj el hörgőtükrözésre. Utána garantáltan nem akarsz többet rágyújtani.
2018. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha le SZERETNÉL szokni, akkor próbálkozhatsz különböző rágógumikkal, tablettákkal, tapaszokkal.

Ha le AKARSZ szokni, akármilyen nehéz is, nem gyújtasz rá.

Még akkor sem, ha van netán egy pár maradék cigid.

Amikor úgy érzed, már nem bírod, akkor keresel olyan elfoglaltságot, ami teljes figyelmed leköti.

Ha a később lehetséges babára gondolsz, az ő érdekeét tartod szem előtt, könnyebben kibírod azt az 1÷2 hetet.

2018. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2018. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!