Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lányok hogy kezdtétek a...

Lányok hogy kezdtétek a dohányzást?

Figyelt kérdés
Arra lebnék kiváncsi hogy milyen körülmények között szívtátok el az első csikket es mi volt a reakciotok es hogyan sikerult rászokni. 17/L
2018. ápr. 6. 22:51
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia!Én nem szoktam rá,de amikor először szívtam,akkor az unokatestvéremmel voltam,aki raszokott...megkérdezte nem kerek e...mire én -De de!Kiprobalom ,miért jo ez neked....ki is próbáltam,párat meg szívtam..De másnap eszheztertem es többet nem szívtam...:)
2018. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én anyámtól nyúltam le egy szálat, és egymagamban "próbálgattam", utána azt mondtam ez nem jön be nekem (le sem tüdőztem). Aztán két barátnőm által hozzájutottam másmilyenhez is, egyikőjük adott egy dobozzal, másikuk meg minden találkozásunkkor megkínált, és egyre jobban kezdett bejönni. Végül már én magam vetettem idegenekkel. Közben megtudták a szüleim is, akik megveszik nekem (igen, ez nem éppen egy normális szülői minta, de úgy vannak vele, hogy hát nem tudnak ezzel mit csinálni)


A rászokás nagyon hamar történt. Az első dobozok kitartottak hetekig, aztán pár naponta szívtam egy-két szálat, aztán naponta suli előtt egyet, aztán napi kettő, most meg elmenne napi egy doboz is, ha rajtam múlna. De amúgy olyan napi 4-5 megvan átlagban és ez épp elég...Rosszul vagyok, mikor nincs cigim és kész idegbeteg leszek olyankor.


Kicsit későn válaszoltam, de gondoltam leírom a kis történetemet, hogy lássák akik olvassák ezt, hogy a szülők is hibásak lehetnek ebben.

2018. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!