Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Osszejonnetek egy olyan...

Osszejonnetek egy olyan lannyal, aki neha fuvezik?

Figyelt kérdés

Mondjuk havonta elsziv egy jointot csak “kikapcsolodas” celjabol, az zavarna titeket? 18-30 eves ferfiak valasza erdekelne.

19/L


2018. ápr. 7. 00:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Zavarna.
2018. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Es miert?
2018. ápr. 7. 00:17
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Engem lehet hogy nem. Ha mellette egy inteligens és igényes nő, akkor nem. Én abol indulok ki, hogy regen a " nagy koponyák" is használtak tudatmódosito szereket az elméjük "tágitására". Perszr azert azon lennek h ettol is kevesebbet szívjon :D

18f

2018. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Engem iszonyúan zavar a fű büdös szaga. Sokszor olyan büdös tőle az ember, hogy férfi létemre hányingerem lesz tőle. Arról nem is beszélve, hogy a fű egy idő után tompítja az agyat, és sík buta lesz az ember
2018. ápr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna.
2018. ápr. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
A 4. jól irja, pontot neki.
2018. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az agyat akkor tompitja, ha rendszeresen szivod (hetente tobbszor). Persze nem azt mondom, hogy nincs karos hatasa, de pl rolam senki nem gondolna, hogy fuvezek. Pedig mar egy eve csinalom :D. Azota volt 2 baratom, es az egyiket nem zavarta, a masikat viszont igen ezert szakitottunk. Viszont en mindig betartottam, hogy havonta egyet (volt mikor kimaradt 3 honap), de nekem neha szuksegem volt/van ra, mert eleg stresszes az eletem. Mellette sportolok, tanulok, nem vagyok elbutulva. A kinezetemrol se gondolna senki, mert rendesen adok magamra, nem vagyok egy szakadt valaki. Azt nem ertem, titeket miert zavar az, mikor nem is feltetlen kell ott lennetek, mikor a parotok betep, dehat ti tudjatok
2018. ápr. 7. 10:38
 8/23 A kérdező kommentje:

Egyebkent hulyeseg volt ide irnom, mert az itteni emberek annyira iteletesek es egyoldaluak, hogy az valami hihetetlen:D Komolyan nem veszitek eszre, h mik folynak a vilagban? Az, ha valaki fuvezik NEHA az mar a legkisebb gond.

Tulsagosan jozanok vagytok.

2018. ápr. 7. 10:44
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
Ezt gondolhattad volna, mivel az ilyen bu_zi országokban mint ez teljesen előítéletekkel vannak a fű ellen, de azért a kannas bort meg a rákos cigit mindenki szívja.
2018. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

Nézd én Angliában élek, és bevallom utálom ha valaki füvezik. Az ember nem tud úgy sétálni, hogy ne érezze a kocsikból kiáradó fű szagát vagy nem tud leülni enni egy étteremben vagy bárhol úgy, hogy szintén ne érezze azt a büdös fű szagot. Aki füvezik az hiába ápolt, tiszta a fű szaga rajta marad. Elég lehangoló egy csinos nő ha bűzlik a fűtől.

Az meg, hogy azzal védekezel, hogy stressz miatt füvezel, nos.. erre csak azt lehet mondani, hogy addig amíg nem okozol másnak kárt csak magadnak addig nem érdekel. De ha már másnak is kárt okozol vele, akkor remélem börtönben végzed. Nem vagyok előítéletes, de mint írtam Angliában dolgozom egy olyan cégnél akik a minden napi balesetekkel foglalkoznak. Tudnék mesélni rengeteget, főleg autó balesetekről. A legtöbb baleset okozója a látszólag normális vezető akiből dől a fű szaga, aki képtelen felfogni, hogy a fű hatására a reakció ideje is tompul.3 napja egy gyereket gázoltak el aki a zebrán ment át. A sofőr szerint nem ő a hibás. de a fűtől bűzlött. Én nem ítélkezem, csak nem értem, hogy miért van erre szükség, miért jó, hogy büdösek, hogy úgy néznek ki mint akik nem képesek gondolkodni, mintha totál üres lenne a fejük.

Sokan vagyunk stresszesek, jó magam is, Mégis van ezer más dolog amivel oldani lehet, és ez nem a fű.

Tudod nem a magyarok szánalmasak, meg előítéletesek, csak nehezen fogadják el ha a környezetükben valaki hülyeséget csinál.

Egyébként egy kis történet. Ismerek egy magyar házaspárt akik itt kint dolgoztak. Mindketten egy nagyon jó cégnél, nagyon jó fizetéssel. Mivel egy helyen dolgoztak így kocsival jártak be és haza. A cég sok mindenben toleráns, de 2 dolgot szigorúan tilt. Az egyik az alkohol a másik a mindenféle drog, beleértve a füvet is. A cégnél időszakos ellenőrzés szokott lenni. Mivel a házaspár lassan 2 éve ott dolgozott, és sosem kerültek az ellenőrzés alá, így a férj rendszeresen jár be úgy, hogy füvezett. A végén már munkába menet is. A kocsija bűzlött, amit mások is észrevettek. Jött az ellenőrzés, és azonnali hatállyal ki is rúgták. A feleségét nem, de mivel neki se jogsija, se kocsija így nem tudott bejárni. A srác kérte, hogy segítsek abban, hogy a munkahelyemre felvegyék mint driver. Én szóltam a cégnek, de nem alkalmazták, később mondták nekem, hogy azért mert referencia ellenőrzésnél a cég közölte a kirúgás okát.

Ez csak egy történet egy olyan országban ahol már szinte mindennapos a füvezés.. Szóval nem csak a magyarok előítéletesek.

2018. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!