Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális hogy remegek a cigitől?

Normális hogy remegek a cigitől?

Figyelt kérdés
2007. nov. 29. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Az meg jo ha a cigitol remegsz ,csak ha nem a cigiert!!!

szerintem ne cigizzel,maradj egeszseges,es meg hogy mennyi penzt megsporolsz arrol nem beszelve!:)

2007. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem se normális. Én hat éve dohányzom, de ilyet sosem tapasztaltam. Szerintem erről egy orvost kéne megkérdezni.
2007. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Inkább leszokni kéne,nem remegni!!!
2007. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem szokott rá (nem szokta meg ez hihetetlen méreglöketet), természetesen mérgezésként éli meg a szervezet, a vérnyomás változik, a sok kis haemoglobin oxigénmolekula helyett serényen cipeli a szén-monoxidot, az erek beszűkülnek, a szív szaporábban ver, a nikotin izgató hatása abban a pillanatban érezteti hatását. A szédülés szerintem senkinek nem újdonság, aki valaha is dohányzott. A remegés is hasonó tünet. Szerinem normális hogy remegsz. Aki mérget vesz be, annak lehetnek tünetei. Persze orvoshoz fordulni nem árt, de első körben azt mondja úgyis, hogy hagyd abba dohányzást (jó ötlet egyébként, érdemes megfogadni :-)) , és menj vissza két hét múlva. Figyi, ha remegsz a cigitől, és nem esik jól, akkor adj hálát az égnek, és ne is erőltetsd. Attól meg ne tarts, hogy a megítélésed változik emiatt, biztos így lesz, engem 30 évesen is ferdén nézett a bagós társaság. Most már irigyelnek! :-))
2007. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem normális!!! Tehát hagyd abba!!!
2007. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
82%

SZIA!!!

AZ a büdös nagy helyzet hogy ez teljesen normális!5 éve dohányzom...de már persze letettem:)Ha megkérdezhetem mennyi idős vagy?Általában fiatal korban szokott ilyen előfordulni...de nem biztos ez csak az én véleményem!Tedd le ,ha nekem sikerült hidd el neked is fog!:) KITARTÁS!!

2008. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a cigihiány miatt van ilyen remegésem ...
2009. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!