Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek a barátnőmmel, ha...

Mit tegyek a barátnőmmel, ha dohányzik, és vagdossa magát egy fiú miatt? (Bocsi, ha rossz kategóriába tettem)

Figyelt kérdés
A lány eggyel alattam van (ő 7-es én pedig 8), és az osztálytársammal pár hónapja még együtt voltak, de márciusban a fiú szakított vele, mert túlságosan féltékenykedett, plusz azt mondta, hogy rájött, hogy nem szereti... Még van erre ok, hogy miért is szakítottak, de mindent nem szeretnék leírni...(igazából a barátnőm teljesen jogosan vádolta azzal, hogy megcsalja). Aztán március közepe-vége felé megtudtam valakitől, hogy vagdossa magát, plusz április végén a barátnőm is bevallotta, hogy tényleg ezt csinálja. Már nagyon sokat beszélgettem erről vele, egy másik barátnőmmel, mert ő is jóba van ezzel a lánnyal, most a szóismétlések elkerülése végett legyen a lány neve Julcsi. Szóval Julcsi nemrég abbahagyta ezt a vagdosást, de tegnap előtt rám írt, hogy holnap szeretne valami nagyon fontosat mondani, és hogy amint meglátom őt, beszélnünk kell. Beszéltem is Julcsival, és azt mondta, hogy mikor írt nekem, akkor is éppen vagdosta magát. Ezt meg is mutatta egy képen, és tele van a lába sebekkel :( még egy szívet is belevésett...de Istenem, mit csináljak már vele?! Ráadásul még dohányzik is, mert hogy szerinte az stresszoldó...plusz a vágásokra is azt mondta, hogy ilyenkor úgy érzi elszállnak a problémái...de szerintem ezzel semmit sem old meg, csak rosszabb lesz, hogy kínozza magát :( már nagyon sokszor elmagyaráztam neki, hogy ez nem jó..de erre ő mindig ezt mondja: tudom, és nem is akarom csinálni, és probálom nem meg tenni, de valahogy sosem tudok ellenállni ennek... Mit mondjak még neki, hogy ne tegye tönkre magát?! A pszichológust meg se említsétek, mert a szülei sem tudnak ezekről a dolgairól, pedig tényleg az lenne a legjobb...plusz azt is mindig mondja Julcsi, hogy ő mindenkinek csak teher, és hogy nekem is csak teher, de ez nem igaz, én próbálok segíteni rajta, de semmit sem használ, plusz a lábán a vágásokról is azt mondta, hogy annyira fáj neki, hogy alig tud lábra állni. Kérlek segítsetek!!! Sok jó tanácsra lenne szükségem!!! :( 14/l

2018. máj. 5. 11:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem: állítása szerint már kb. két hete nem cigizik
2018. máj. 5. 11:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Szolj az anyjaeknak!!!!
2018. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom tipikus hulyelany. 14-15 evesen azthiszi o mar meg elt minden rosszat. Majd rajon hogy arany elete volt amikor el kell menni dolgozni. Elb@$zott egy generacio vagytok na. Szolj a szuleinek ha valoban segiteni akarsz neki.
2018. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Divatozik. Hülye kis tyúk mint a többi.
2018. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nektek az a bajotok, hogy fényesre van nyalva a feneketek, semmi más.
2018. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet közeli csaladtag molesztalja , valami trauman megy át amiröl nem tud beszelni
2018. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha annyira fájlalni akarja a lábát, akkor húzzon ki és fusson pár kört. Attól legalább tényleg jobban lesz...
2018. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nagy gond, ha ezt a szülei nem veszik észre.
2018. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!