Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigarettàtól...

Az elektromos cigarettàtól lehetek rosszul?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem hogy ma peóbáltam ki először anyukám barátja szerezte az egyik ismerősetől és 2hónapja áll benne a liqid az lenne a kérdésem hogy kb. Ecigi után 15percre először elkezdett fájni a fejem majd anyukám mondta hogy nagyon fehér voltam felálltam hogy igyak és tompa érzés fogott el aztán anyukám barátja ültetett le és bedugult a fülem majdnem hánytam és furcsán láttam de nagyon rossz volt ... úgy éreztem el fogok ájulni. Ez lehet az ecigitől? Azóta nem merek szívni belőle! Vagy nyugodtan szívjam nem lesz semmi?

2018. máj. 9. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, nikotin mérgezést kaptál.
2018. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked valamitől leesett a vérnyomásod v cukrod. Ismerem ezt a "majdnemelájulok" érzést rám is rám szokott jönni, ugyan ezeket érzem mint te. Nem az ecigitől volt a bajod csak véletlen egybeesés. Úgy ahogy az is hogy én pont ma vettem elő egy év után az ecigimet és abba is azóta állt a liquid ma többször szívtam semmi bajom nem volt, az ízével se volt semmi, de mindenesetre én holnap inkább veszek bele frisset.
2018. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nikotin mérgezést senki nem fog 15 perc alatt kapni főleg nem ecigitől fiam.
2018. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: Nő vagyok először is :)

Nem valós mérgezésre gondoltam, hanem ha valaki nincs hozzászokva a nikotinhoz vagy túl erős neki a megszokotthoz az új, akkor igenis beszédülhet, ájulásérzete lehet. Saját tapasztalat.

2018. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ha nem vagy hozzászokva a nikotinhoz, akkor ezeket a tüneteket okozza. Én is így jártam, de sima cigivel amikor próbálkoztam.
2018. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!