Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha leszokok a dohányzásról...

Ha leszokok a dohányzásról hízni fogok?

Figyelt kérdés
Régen ducibb volt az arcom és amióta cigizek beesett.. Ha leteszem visszahizok ugyanolyanra?
2018. máj. 14. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel többet és nem mozgol keveset akkor nem
2018. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*kevesebbet
2018. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj en vilag eletembe azt gndoltam, hogy ez egy humbuk. 3hónapja nem dohányzok, és teljesen eszrevetlenul felkuszott ram ez idő alatt 5kg!!!!

Nem vészes, szerencsere elfer rajtam. 176cm magas vagyok es most eloszor eletemben elertem. 60kg-ot!


Ha figyelsz es tudatosan taplalkozol meg ennyit se hizol! En nem fogyelek az etkezesemre ezert fordult elo velem

2018. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hizni fogsz, lelassul az emesztesed. Ha odafigyelsz akkor elkerulheto, emesztest serkento eteleket/italokat kell fogyasztani.
2018. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért hízik el más mert pótcselekvésként egy csomó szemétkaját eszik aztán a leszokásra fogja. Étkezz egészségesen és mozogj és nem fogsz hízni.
2018. máj. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg a legtöbben azért híznak, mert leszokás után visszatér rendesen az ízérzékelés, minden sokkal finomabbnak érződik, ezért elkezdenek zabálni.
2018. máj. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól amit nem teszel a szádba sosem fogsz hízni. De buták az emberek. Inkább cigizz hátha duci lesz az arcod nem éri meg a kockázatot. Vagy próbáld ki és ha duci lesz akkor utána azonnal visszaszokni ám meg ne lássam, hogy nem dohányzol!!!
2018. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!