Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzó nők, lányok hány...

Dohányzó nők, lányok hány évesen kezdtetek el cigizni? Milyen márkával kezdtetek és most milyet szívtok?

Figyelt kérdés
Menyi idősek vagytok most?

2018. máj. 17. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem nő vagyok,viszont tök mindegy,hogy mikor kezdtek el cigizni,ha annyi eszük van,hogy feleslegesen tönkretegyék magukat,megbetegítsék magukat,ráadásul fizetnek is érte. Ennyire adnak magukra,jó szagúak tőle. Nem is értem,hogy pl egy nem dohányzó férfi az ilyeneket hogy tudja lesmárolni...
2018. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általános iskolások is kezdik,de ott meg nem annyian. Középiskolások nagyrésze dohányzik...a középiskolások már eléggé sokan. Gimnázium vagy szakgimi az mindegy...bárhol nézed ők mar erősen nyomják. Csak hogy hasznos választ is adjak valamennyire..a maradék nagyon kevés pedig felnőtt korában kezdi.
2018. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nőkhöz szól a kérdés és nem is a kérdésre kaptam választ.
2018. máj. 17. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kezdtem. Arany Marlborot szívtam eleinte, most változóan Dunhillt, Davidoffot, Marlborot is, mikor hogy.
2018. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

14voltam mikor kipróbáltam

Eleinte erdei gyümis Marlborot szívtam de azt hagytam mert rosszul voltam tőle

Utánna arany marbi

Aztán piros

Most pedig toltottet szivok (jobban szeretem)

16/L

2018. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lila pattintós Marlboro volt az első, akkor 21 voltam. Most 23, világoskék szofiból töltött cigi. ☺
2018. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
minden nő töltöttet szív?Amúgy köszönöm a válaszokat.
2018. máj. 20. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mentolos Multifiltert szívtam, de akivel most vagyok (vagyis jóideje), azt mondta, hogy inkább töltsek én is... És szótfogadtam. 1140ft volt legutóbb, amikor vettem a Multifilter, 20 szál azt hiszem. 50grammos dohány 1710 ft+500ft a hüvely és 80 szál lesz belőle simán.
2018. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen kezdtem töltöttel, Anyaektól loptam szóval ötletem sincs milyen volt.

Aztán elkezdtem magamnak tölteni pattintós Marlboro hüvelyt. Néha vettem pattintós erdeigyümis, trópusit. Vagy banános Chesterfieldet. Aztán mikor megszűnt a pattintós, akkor töltöttet szívtam, meg sima mentholos Chesterfieldet. Volt egy hosszabb időszak amikor csak vékony mentholos Philip Morrist szívtam. Épp most állok vissza a töltöttre, de azért van mindig egy doboz PM is, mert néha jól esik..

2018. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!