Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lett az e cigi modom...

Mi lett az e cigi modom kijelzőjével?

Figyelt kérdés
Van egy új Ijoy rdta box modon aminek el sötétedett a kijelzője el lehet ezt állítani
2018. máj. 28. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem egy e-ciginek azért nem lehet valami túl bonyolult dolog a konfigurálása :D
2018. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy stealth módba tetted véletlenül? Próbáld meg a - és + gombot egyszerre lenyomni pár másodpercig. Ha nem működik, akkor lökj rá egy firmware update-t, ha ez sem válik be, akkor gondolom elengedett a forrasztás.
2018. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Probálom a + - egyszere nyomni de ohm jelenik meg. update-t az frissités sajna nem értek hozzá :( viszont most látam sötétben halványan lehet látni
2018. máj. 28. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha látszik a sötétben halványan, akkor "nincsen semmi baja", de ezen nem igen lehet javítani, csak egy mod cserével.

De ne keseredj el, ha ez vigasztal, én a modomat mindig stealt módban használom, csak nagyon ritkán nézem meg a kijelzőt, hogy hány %-on áll.

2018. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:(:(
2018. máj. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!