Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges ez a...

Mennyire egészséges ez a táplálkozási módom? Illetve már túl ártalmas?

Figyelt kérdés
Napjában egyszer eszek rendes ételt, azt is ebédre, rendszerint sok hússal, a reggeli és vacsora zöldség, gyümölcs.Az étkezésem felét olyan teszi ki, mint alma, körte, paprika, hagyma, zöldségkeverékek(mirelit), szoktam kaprot rágcsálni répát, karalábé, karfiol, kelbimbó, káposzta, saláta, uborka. Szóval mindenféle zöldséget eszek húsokkal, néha-néha rizzsel, de mást nem.Ez mennyire egészséges? Illetve többet árt mint használ? Emellett sok coffein-t fogyasztok. Egyszerűen nagyon szeretem ezeket, főleg a kaporrágcsálás a kedvencem, meg a mirelit zöldségkeverékek. Étkezésem felét az ébéd, s a többi részét zöldségek teszik ki.
2015. jún. 5. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze ennek többségét főzve kis sóval fogyasztom, kivéve azt, ami nyersen is jó
2015. jún. 5. 21:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egészséges kategória. Csak az a hús amit megeszel, tegye is ki a napi ajánlott fehérje mennyiséget. Viszont ha tejterméket fogyasztasz akkor lehet meg is van.
2015. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja a sok koffein viszont nem jó. Valamilyen mennyiségben nem igazán káros de ha sok akkor az már nem jó.
2015. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sok koffein kb napi 2 néha 3 red bull, ebből is cukormenteset. Egyszerűen a kenyeret, tésztákat nem bírom megenni, olyan vagyok azokkal szemben, mint a vegák a hússal, ezalól kivétel a rizs meg a krumpli.
2015. jún. 5. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!