Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem soha nem jutok...

Úgy érzem soha nem jutok semmire, elmenekülnék a világ elől, senki soha ne halljon többet rólam. Ha úgy érzem egy szerető társ hozna ki ebből akivel leélhetem az életem van módom megtalálni ebben az állapotban? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez mind maximálisan igaz rám: Az érzelmi állapotot a kilátástalanság jellemzi, a beteg szomorúnak érzi magát. Saját magáról kialakított képe negatív, általában értéktelennek, alacsonyabb rendűnek, visszataszítónak tartja magát, az önértékelési zavarok rendszerint igen súlyosak. Jövőjét sötétnek és reménytelennek látja, és az érzelmi állapotot a betegségre jellemző szorongás mértéke is befolyásolja. Érdeklődése beszűkül, gondolkodása lelassul, tanácstalanná válik. A depresszió jellemzően korai tünete a figyelemzavar. A depressziós beteg gyakran panaszkodik az intellektuális képességek romlásáról, de egyes kutatások szerint ennek hátterében a csökkent motiváció figyelhető meg.
2014. szept. 20. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Baratok? pszichologus?Korhaz? Hatha..
2014. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#-1es vagyok es eleg probalj sportolni Valamit
2014. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!