Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tegnap elolvastam Allen Carr...

Tegnap elolvastam Allen Carr könyvét és a többi a kérdésben kifejtve?

Figyelt kérdés

Este tényleg azt éreztem, hogy meg tudom csinálni és le tudom tenni a cigit, már vártam is a reggelt, eddig úgy voltam vele, hogy egy három hét múlva esedékes koncertet végigcigizek, viszont nem tudtam már várni. Reggel felkeltem és majd kicsattantam az örömtől, hogy végre elszívhatom az utolsó cigarettámat. Aztán ma egészen délután 4-ig tök jól elvoltam cigi nélkül (a reggeli óta) de akkor valami történt és azóta sóvárgok, pedig tudom, hogy egy rossz drog, tudom, hogy káros és tudom, hogy drága és nem akarok a rabja lenni!! Hány nap múlva múlik el az érzés?


1 éve dohányzom napi egy dobozzal kb..20/f



2018. máj. 31. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Fejben dől el. Ha van akaraterőd, le tudod győzni. Ha egy hétig kibírod, akkor már jó vagy. De utána ne gyújts rá, mert megint visszaesel és kezdheted elölről.
2018. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy hétig volt rossz utána mintha elvágták volna a sóvárgást...illetve gondoltam a cigire demár nem vakartam a falat...én többszőr olvastam a könyvet is meghallgattam a CD t sokat segít amikor a mondataira gondolok ...én anno 1 hónap után vettem egy doboz cigit aznap el is szívtam de másnap úgyan úgy nem kívántam a cigit...és azóta se...szóval ha véletlenül megbotlasz akkor se add fel...csak azért ne essssss vissza mert elszívsz egy szálat
2018. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!