Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a cigisfüről?

Figyelt kérdés

A barátom egész télen cigisfüvet szívott,1 hónapig herbálozott,aztán füvezett. De kb több mint 2 hónapja nem szívja,(több mint 1 hónapja járunk),de mostmá e pár napja,arról álmodik hogy ő meg a barátja füveznek,meg kívánja. Sokszor beszél rolla olyan zenéket hallgat,amelyikeken betépett. De hollnap megint szeretne szívni,de én nem engedem neki,de ő se szeretné folytatni,csak az esze azt mondja hogy jó az meg minden,nem bír uralkodni magán. Amikor füvezik,és még iszik is rá akk agresszív nagyon,és epp ettől félek h megfenyegett engem,vagy valami.

Ki mit ajánl,mit csináljak hogy ne kívánja,hogy leszokjon rolla,szeretnék neki segíteni...?


2018. jún. 15. 03:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A fűre, mármint az igazi fűre nemigen lehet rászokni, csak annyira, mint a mekis kajára vagy a focira. Lelki függőség létezik, de valódi addikciót nem okoz. A herbál más tészta, az egy szar drog.


Szerintem barátkozz mással. Ez egy suttyó cuccos, mit akarsz tőle? Ebből a csávóból sosem lesz hűséges társ, férj, tiszteletreméltó ember. Keress egy normális csávót, ezt meg hagyd fetrengeni a mocskában. Pláne ha még fenyegetőzik is, hát fenyegetőzzön az anyjának.

2018. jún. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!