Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha eldöntöttem h leszokok a...

Ha eldöntöttem h leszokok a dohányzásról, és napi csak 1-2 szálat szívok el, akkor 1 idő után véglegesen leteszem és elfelejtem azt a 2 szálat is?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ha eldöntötted h leszoksz a dohányzásról", akkor nem szívsz el többé eygetlen egyet sem, mert amíg akár csak egyet is szívsz naponta, addig egyrészt nem szoktál le, másrészt csak idö kérdése, mikor emeled megint meg az adagot.


VAGY abbahagyod, VAGY nem csináltál semmit.

2018. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A napi 1-2 szál hamarosan több lesz, főleg ha valami miatt ideges vagy.
2018. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont az egy-két szál tud legjobban hiányozni. 20 évig bagóztam napi 5 szálat átlagban, utóbbi 5 évben napi 1-2 szálat (kozben többször volt pár hónap szünet), most fél éve semmit, de esténként sőr mellé nagyon hiányzik.
2018. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leszokásnál az azonnali abbahagyás módszerében hiszek, mindegy miről van szó. Ha valaki nem tud mértéket tartani, akkor vissza fog esni. Az alkesz se lenne alkesz, ha meg tudna állni 2 sörnél. A dohányos se fog leállni 2 szálnál, amint jön valami ami felborítja az egyensúlyát.
2018. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előző válaszok is mutatják, hogy az emberek _döntő többsége_ így van vele sajnos.

Viszont vannak, ha nem is sokan, akiknek beválik a fokozatos elhagyás. Ha gondolod, próbáld ki pár napig, hogy milyen hatással van rád; ha többet kívánnál, vagy alig bírod kivárni, mikor gyújthatsz rá legközelebb, akkor ez nem a te utad.

Én egyébként az e-cigit javasolnám, az már nagyon sok embernek bevált.

2018. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2018. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!