Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés először cigizni?

Milyen érzés először cigizni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem volt rossz, 3 szál kék szpfival kezdtem, de csak megszédültem tőle:D Azóta is szeretem sajnos:/
2018. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Miért sajnos? Valamiben meg kell halni..:D Azt legalább élvezd!
2018. aug. 21. 22:23
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Átkozom a napot mikor rászoktam. Elég későn kezdtem. Amolyan minta diák voltam. Nem ittam, nem dohányoztam. Sokkal jobban éreztem magam. Aztán sok volt a stressz, az elvárás, és a hülye lakotarsam mondta gyűjtsak rá. Meg kínált eggyel. Nem emlékszem már milyennel, amolyan női cigi lehetett, rózsaszín vékony, vagy lehet töltött volt nem emlékszem, de nagyon rossz volt, rosszul éreztem magam. Aztán mégis csak rászoktam, gyengével kezdtem, aztán egyre erősebbre vágytam. A stressz vitt rá, meg a hülye embereket hallgatni naponta, fárasztó, és idegörlő. A mai napig sajnos,dohanyzom,ennek már 7eve,es sokat is dohányzom. Most szeretnék leall I vele, mert paranoiaim vannak a rák miatt, de nehéz leszokni sajnos,az előbb említett tényezők miatt, stressz, napi elvarasok, idegesség, hülye emberek eltűnése.
2018. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nagyon alacsony IQ-juk lehet azoknak akik cigizek.. Nem fogják fel hogy ők fizetnek azért hogy lassan megöljék magukat? Elhiszem hogy jó érzés, amikor beszélgettek a haverokkal stb, de hol ér annyit.., mennyi öröm van még az életben, ami jobb mint a cigi, és nem káros. Próbáld ki, aztmondom, mert mindent muszály kipróbálni, mert 1x élsz, de ne fügj rá, mert onnantól már tényleg nehéz. Én a füvet akarom egyszer kipróbálni(tényleg csak kiprobálni), annál komolyabbat már nem, és csak is minőségit.
2018. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Egy idő elteltével legyőzi az ember az undort,és nem lesz olyan kellemetlen egyáltalán,de ne szokj rá. Mikor raszoksz,akkor mar kellemes,és természetes(ha nincs,mar nagyon hiányzik és nagyon kellemetlem). A kipróbálással is artasz valamennyit magadnak,de azt még nem ellenzem,mert az szinte semmi,de akkor se hagynám,hogy egy nagyon fiatal gyerek kiprobalja. A nikotin idegmereg... kis gyerekeknek nem való...Bár a sok igénytelen buta agyatlan cigány odaadja az 5eves gyereknek az utcan,az meg szivja..
2018. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%
Az első nagyon rossz, viszont a második és a harmadik nagyon jó...
2018. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Gyula__ ***** válasza:
72%

Keserű, büdös, csípős, savanyú. Mintha belülről piszkos lennél, ráadásul el is szédülsz. Ha rosszul nyeled, utána majd kiköhögöd a tüdődet.


Aztán hozzászoksz, talán azt is bemagyarázod magadnak, hogy ízlik, de ez csak a tudatalatti önvédelmi mechanizmusa. Tudom, mert nálam is ez volt a helyzet. :-)


Ha leállsz vele, és aztán újra rágyújtasz, ugyanolyan borzasztó lesz, mint az első volt.

2018. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%
Borzasztó, ne szokj rá.
2018. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!