Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rossz ember vagyok, mert ki...

Rossz ember vagyok, mert ki szeretném próbálni a cigizést?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok vágyat érzek arra, hogy kipróbáljam a cigit. Tudom, hogy rászokni rossz lehet, de havonta 1-2 szál szerintem nem okoz akkora bajt. Kíváncsi vagyok az ízére, az érzésre, amikor szívom.


17/L



2018. júl. 15. 17:49
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Nem vagy rosz ember, de valóban vigyázni kell vele mert ritka az olyan ember aki könnyen leteszi a cigit. Nálunk haverokkal úgy volt, hogy a munkahelyen a baráti társaság egy része dohányzott, mi(haverom, barátnője meg én) pedig kijártunk velük mert ilyenkor tudtunk nyugodtabban beszélgetni aztán először csak egy két szál, fél év elteltével már napi 1 doboz cigi el ment, mondjuk voltunk rá 2-3-an. A lényeg az, hogy mi szerencsések vagyunk mert sikerült egyik napról a másikra letenni, szóval úgymond nem történt rászokás. Vasárnap még szívtuk hétfőn már nem és hiába cigiztek a többiek meg kínálták nem kellett egyikőnknek sem. De szerintem ez ritka.
2018. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Ahogy a tobbiek is irtak nem vagy az ha csak ki akarod probalni csak ne szokj ra,az elsonel ha rendesen letudozod szedulni fogsz kicsit emelyegni ezert nehez megalni.Marmint nalunk igy volt a haverokkal viccesnek tartottuk es mindig a legerosebb cigit kerestuk olyan gyorsan es erosen szivtuk ahogy csak tudtuk es elveztuk hogy egy ket percre kiutott minket.Ezert ugy nehez volt megalni hogy ne cigizzunk pedig igy mi se akartunk raszokni.Szerintem probald ugy hogy ne egyet amennyit akarsz de csak ha elmesz bulizni vagy inni a haverokkal ha egy ilyem alkalommal elszivsz akar ket dobozzal masnaptol nem leszel dohanyos csak annyit tarts be hogy ilyenkor es kesz.
2018. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Az a lényeg ebben hogy a legtöbb ember mind igy szokik rá, hogy csak kiakarja próbálni.

Egy embert nem találsz aki azt mondja az elején hogy ő bizony ráakar szokni és minimum egy dobozzal fog elszivni, és akár milyen beteg lesz vagy sokba is fog kerülni , ő ezért is szivni fogja.

Majd 10 év múlva jusson ez eszedbe.

2018. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Természetesen ettől nem lettel rossz ember
2018. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Trevor. ***** válasza:

Én is csak egyetérteni tudok az előttem írt válaszokkal. Én azt mondom, hogy ha szeretnéd, próbáld ki, de ne szokj rá. Menj el a barátnő(i)ddel/barátaiddal valami kellemes helyre és ott nyugodtan kipróbálhatod.


Én magamat alkalmi dohányosnak mondanám, tehát van hogy hónapokig nem gyújtok rá, de ha úgy alakul, olyan is van, hogy egy hónap alatt elfogy egy doboz. Ami visszatart a rászokástól (azon kívül, hogy nem akarok): dohányos társaság hiánya, pénz és a rendszeresség hiánya. De így is volt már olyan, hogy pár napon át szívtam napi több szálat és utána kb. fél hétig kívántam a cigit (nem voltam ideges, csak sokszor előjött a gondolat, hogy jólesne egy), de megálltam és elmúlt az érzés.


És nem, nem vagy emiatt rossz ember, az ember a természeténél fogva kíváncsi és saját maguk akarják megtapasztalni a dolgokat.

2018. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Rászoktál már?
2018. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem, még mindug nem
2018. szept. 14. 06:24
 19/24 A kérdező kommentje:
És még mindig nem próbáltam ki
2018. szept. 14. 14:49
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Haverommal vetettem meg az elso dobozt. Az 2 honapi tartott. Majd egy ev mulva buliba mentem es ott egy ejszaka alatt rogton 1 doboz elment. Ott megszerettem. Aztan minden buli. Most meg aprilis ota napi 4-5szal. Nem vagy bunos. Csak tudd h ra fogsu szokni ha egyfolytaba rzen kattogsz mint en... 17/f
2018. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!