Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért hánytam a cigitől?

Miért hánytam a cigitől?

Figyelt kérdés
Tegnap egy ivászaton a haverokkal elszívtam 4 szál cigit és a 4. után rohantam hányni. Nagyon ritkán cigizek kb 3 hetente 1 szál 16/F

2018. júl. 23. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Szivjad és igyál is minden nap, hamarosan hozzá szokik a szervezeted és nem fogsz okádni.

Ne légy piskóta!

2018. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a szervezeted tiltakozik ellene.
2018. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Mert búzi vagy.
2018. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nálam is van olyan, hogy időnként hányingerem van tőle de nekem az íze miatt! Volt olyan, hogy egy napig nem ettem semmit csak egy banánt és másnap reggel amikor rágyújtottam hát borzaztó volt! Ez is egy olyan dolog mint a kávé pl. Valaki a szagát se bírja valaki napi 3-4 vagy többször is megissza! Én most egy év után útáltam meg a cigit és ezért vettem egy elektromosat... elején hű de jó volt az íze meg minden de most már az se tudom élvezni csak megszokás gondolom pár hónap és úgy leszek vele mint a cigivel meg a kávéval, de van akinél egy egész életre kitart az élvezet/megszokás!...nem vagyunk egyformák! De addig örülj amég nem szoksz rá! Egy egy cigi alkalmanként jó de amegszokás az felesleges!
2018. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert nem szoktál hozzá... Szívj legalább fél dobozt egy nap és meg fogod szokni lassan.
2018. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!