Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma 15. Napja nem dohányzom....

Ma 15. Napja nem dohányzom. Első héten rossz volt nagyon. De tegnap óta valahogy egyre idegesebb vagyok. Mitől?

Figyelt kérdés
Első héten sem érztem ezt a fajta idegességet. Szinte hozzám se lehet szólni. Pedig egész héten olyan jól elvoltam. Ti is voltatok így?

2018. aug. 4. 08:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
7%
Kapj be egy nikotinos rágót.
2018. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez a függőség miatt van. Ha a 30. napig kibírod, a nehezén túl vagy. Csak így tovább, eddig is nagyon ügyes voltál. A nikotinos rágó segíthet.
2018. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Van itthon, de nem akarom azt sem. Az első hetet azzal húztam ki. Nem szeretnék már több nikotint bevinni a szervezetembe. Valami más tipp? Egyébként köszi a válaszokat
2018. aug. 4. 09:02
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Probald levezetni a stresszt valahogy ( sport, vmi hobbi), elterelni a gondolataid valahogy ( meditalas). Ugyes vagy, ne add fel!!!
2018. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt, hogy csak azért is idegeskedtem, hogy legyen okom rágyújtani. Te se dőlj be a saját trükködnek, csak azért van, mert valójában ürügyet keresel, hogy utána azt mondhasd, lám, te megpróbáltad, de rajtad kívül álló okok miatt ideges lettél, és hát rá kellett gyújtani, de nem te vagy a hibás. Szerintem csak azért produkálod magad. Ha ezt tudatosítod, akkor utána jobb lesz.
2018. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Kerékpározni szoktam, de most az se sokat segít. Nem arról van szó hogy hú de hiányzik a cigi. Nem!és ez az amin most csodálkozok is, hogy nem hiányzik. De ez az idegeskedés, meg hogy hozzám sem lehet szólni néha...ez nagyon bosszantó. Nem akarok ilyen ember lenni. Ez meddig tart kB.?
2018. aug. 4. 10:41
 7/31 anonim ***** válasza:
Nemsokára jobb lesz.
2018. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítsd magadban, hogy ez az ideges ember nem te vagy, távolodj el tőle. Mondd el a környezetedben, hogy leszokóban vagy, legyenek veled türelmesek. Ezen túl kell lenni, én azt mondom neked, hogy napról napra mindig egy kicsivel jobb lesz, és maximum három hónap múlva ez az idegesség eltűnik úgy, hogy észre sem fogod venni. Addig is a sportolást ne hagyd abba. Sokan leszokás után "ráfüggenek" valami másra, te csak arra figyelj, hogy az valami egészségesebb dolog legyen.
2018. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat tud segíteni ez is. Tegnap ahogy kiírtam ezt a kérdést és kaptam pár választ az egész napom olyan jó volt mint még talán soha, (lehet, hogy nincs köze a kérdéshez, de a tegnapi napom nagyon jó volt)
2018. aug. 5. 09:17
 10/31 A kérdező kommentje:
Leírom hátha valaki gondolkodik a leszokáson. 17. Nap a jókedv az eltűnt, megint tiszta ideg vagyok. Már úgy aludtam el. Mondjuk most végig aludtam az éjszakát, de most valahogy nagyon rágyujtottam volna, de nem!
2018. aug. 6. 06:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!