Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma 15. Napja nem dohányzom....

Ma 15. Napja nem dohányzom. Első héten rossz volt nagyon. De tegnap óta valahogy egyre idegesebb vagyok. Mitől?

Figyelt kérdés
Első héten sem érztem ezt a fajta idegességet. Szinte hozzám se lehet szólni. Pedig egész héten olyan jól elvoltam. Ti is voltatok így?

2018. aug. 4. 08:40
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Most néztem meg 3,5 hónap. És igaza volt az egyik válaszolónak aki azt írta hogy észre sem veszem majd és elmúlik. Elmúlt. Kevésnek tűnik leírva ez a 3,5 hónap, de átélni..... Húha!kb fél évnek éreztem. Most is néha rámtör a rágyujthatnék, de már nagyon ritka és akkor sem tart sokáig. Köszönöm mindenkinek aki segített. Tudom még nem szoktam le, de a neheze már megvan :)
2018. dec. 3. 13:23
 22/31 anonim ***** válasza:
Ez szuper! Csak így tovább. :)
2018. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Kicsit elszámoltam magam, de nem baj! Egy hónapot tévedtem!:) De ilyenkor jó mikor már az ember nem nézegeti naponta és nem tudja pontosan, hogy mi is van. Egyébként 139 nap! Lassan 5 hónapja! Nekem eddig megérte!amyagilag tuti!nem rakosgattam félre, de azért észre vettem, hogy nem kell annyira nézegetni mi mennyibe kerül! Nem azt mondom hogy azóta milliomos vagyok. De sokkal jobb minden!nem is a pénz miatt szoktam le, pedig nem keresek sokat, de így utólag ez sem utolsó szempont!
2018. dec. 6. 06:04
 24/31 A kérdező kommentje:
December 23. van.itt van a tél. Meg minden. Nem lehet sokmindent csinálni. Ilyenkor amúgy is régen sokat cigiztem. Valahogy most jobban kívánom a cigit. Szerintem ez a semmittevés. Akkor szokott ilyen érzésem lenni. Nem fogok rágyújtani, de még mindig 'jó lenne' néha.
2018. dec. 23. 14:12
 25/31 anonim ***** válasza:

Ne, ne is gondolj ilyenekre. Gratulálok ahhoz, hogy végigcsináltad :)

Gondolj arra, hogy ha most cigiznél, mehetnél ki a hidegre mindig. Na az nagyon nem jó 😂

2018. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Hát nem jó, de csak elmúlik!
2018. dec. 24. 20:28
 27/31 A kérdező kommentje:
Boldog Új Évet Kívánok! 5 és fél hónapja szoktam le. Tegnap sikerült kicsit berúgni és nagyon féltem, hogy kívánni fogom a cigit meg minden, de nem! Eddig nem mertem kimomdani, de még most se merem kijelenteni, hogy leszoktam! De bele gondoltam, hogy ha én abban az állapban elszívok egy cigit. Vagy behányok vagy össze esek kb. Olyan rossz. Mondom akkor miért is hiányozna? Hazudnék ha azt mondanám, hogy néha nem hiányzik! De nem az íz. Meg nem a mozdulat. Hanem csak az a pillanatnyi 'nyugalom' , de ha bele gondol az ember, hogy milyen árat fizet és mennyi pénzt dob ki az ablakon azért a pillanatnyi 'nyugalom' - ért. Hát nem éri meg
2019. jan. 1. 10:54
 28/31 A kérdező kommentje:
Ezeket csak azért írom le mert én is elkezdtem valahol. És az volt az első, hogy a neten keresgéltem. Hátha valakinek tudok segíteni, hogy mégsem lehetetlen. De az alkohollal vigyázni. Én egy pohár sört sem ittam meg eddig. Azaz fél éve. És megérte!
2019. jan. 1. 10:57
 29/31 anonim ***** válasza:
Hát akkor, gratulálok és így tovább!
2019. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ugyes vagy, en 2018 januar 1tol nem gyujtottam ra, de a mai napig baromira hianyzik sajnos:ssss
2019. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!