Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fű mennyire roncsolja,...

A fű mennyire roncsolja, károsítja az emberi szervezetet?

Figyelt kérdés
Mondjuk a rendes dohányos cigihez képest
2018. aug. 15. 18:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Jobb egy olyanra hallgatni akinek vannak személyes tapasztalatai nem pedig aki egy kutatásra alapozza véleményét ami nem is biztos hogy igaz számomra a személyes tapasztalat többet ér
2018. aug. 15. 19:57
 12/23 anonim ***** válasza:
19%

Főleg, hogy az agysejtjei már lepusztultak, és védi magát és a drogot. Gratula!


Ezzel kellett volna kezdeni, hogy ki a hitelesebb? A kutatások, vagy egy drogos?


KÉrdező te már most nagyon buta vagy....


És ehhez még drogoznod sem kell :))))

2018. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
19%

Elvesztél..


Te nem csak meleg vagy Mókuska, hanem egy potenciális drogos is. Sokat nem kellett rábeszélni úgy érzem :)))

2018. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hidd el semmiben nem befojásolja a gondolkodásom mit tartasz jónak és mit nem. Mindenesetre köszönöm , hogy időt szántál a válaszaid megadására, azt, hogy milyen lesz a jövők hadd döntsem el én, köszi. Ja és :))))))))))))
2018. aug. 15. 21:37
 15/23 anonim ***** válasza:
25%

Ez a kérdés is csak azért született, hogy megveregessék a kérdező vállát, és elhitessék vele, hogy nem lesz itt semmi baj..


Nem is azért, hogy normális, felvilágosult, és komolyan mért adatokat és tanulmányt áttanulmányozza.

2018. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Biztos jobban látod. Nem kell veszekedni, örülj neki, elkönyvelheted, neked van igzazad. Így megnyugodtál? nem kell mindig a dolgok rossz oldalát nézni. Köszi a válaszaid
2018. aug. 15. 22:31
 17/23 anonim ***** válasza:
29%

"A marihuána fogyasztása - vagyis másoké - olyan hatással van rám, hogy arra gondoljak: itt egy újabb szánalmas kis senki, aki ilyen pótszerekhez folyamodik, mert nincs rendben az élete... Szánalmas vagy, semmi több, ha neked ahhoz marihuána kell, hogy röhögj egy jót! Ja, igen, lehet lepontozni lúzerek!!!! "


"szia. nekem az egyik haverom is csak 7végente szívta és egyszer a suliban 195 volt a vérnyomása vagy a pulzusa nemtom. és úgy jöttek érte mentõvel. meg egyszer mellettem esett össze. szal biztos hogy lehet tõle vmi bajod. de am ez a te életed szal ne hagydj h más beleszóljon.:D "


"Ami a legnyilvánvalóbb az a memória romlása és elbutulás, melyek már pár év alatt bekövetkeznek. Én a saját szemmel láttam, hogy mi lett néhány (szerencsére csak távoli) ismerõsömbõl, akik szívtak. Amúgy még depressziósok is lettek, és semmire sem vitték az életben... A rövidtávú hatások között az étvágy fokozódása és pattanások megjelenése említendõ. És ezeken felül még a dohányzás káros hatásai is megvannak (tüdõ-, gégerák, magas vérnyomás stb.)."


"én ezt csináltam 3 évig, és a memóriám oda. félek is egyedül a lakásban meg az utcán azt hiszem mindenki meg akar támadni. ezért agressziv lettem. leszokni már nem tudok róla. alvással is gondok vannak, csak ezzel megy. ha nem szívok, akkor pedig egy nulla vagyok és magamba fordulok, vagy belekötök másokba, és nekimegyek másoknak. egy barátnõm kb 4 éve csinálja, és olyan lassú lett, hogy az ijesztõ. gyakran nem érti, amit mondanak neki, és olyan, mintha buta lenne."


"ne próbáld ki, van egy két ismerõsöm.. õk is csak kipróbálták egyszer,aztán még egyszer.. azóta is próbálgatják, két - három napi rendszereséggel ... "



[link]

2018. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
33%

:D

Most ugye ez egy vicc?

"Hamarabb hiszek annak, aki már próbálta, mint holmi kutatásnak" :D



A te agyadat nem kell félteni.

A 70% meg full függő.

Azok tolják állandóan ezt a szar dumát.

2018. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%

Azért az se különb, aki szcientológusoktól meg jelöletlen forrásokból idéz... Amiket leírtál, azok vagy szélsőséges esetek, vagy egyenesen kitaláltak. Ha semleges forrásokból is utánanéznél a dolgoknak, nem félnél ennyire egy növénytől, hogy egymás után többször írj félelemkeltő hazugságokat egy kérdés alá.


Persze aki nem ért egyet veled, abból biztos csak a drog beszél.

2018. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
70%

"A 70% meg full függő.


Azok tolják állandóan ezt a szar dumát."


Pontosan! Igen, én is ezt mondtam a kérdezőnek 48 %-os. De tudod az a hülye, aki próbálja kérdezőt a rosszról lebeszélni...

2018. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!