Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti fél-1 doboz mennyire káros?

Heti fél-1 doboz mennyire káros?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a cigarettára gondolsz. Már egy szál cigaretta is káros. És én mondom neked hogy most hagyd abba, amíg "csak"heti fél doboz. Mert ez a jelenti hogy nem vagy még nikotinfüggő. Én mindent megtennék hogy visszamehessek 6 évvel ez előttre és azt mondjam magamnak a napi egy szálnál hogy hagyd a fenébe! Nem érdemes a heti fél doboz, mert csak ront a helyzeten, és utána még nehezebb lesz és ég károsabb! Legyél okos!
2010. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden szál káros.

Az első válaszolóval nem értek egyet,attól még,hogy hetente fél dobozzal szívsz,még lehetsz nikotin függő.

Nem csak az a nikotin függő,aki láncdohányos.

2010. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12:19

Én nem azt mondom hogy nem lehet, de valószínű hogy nem az. Gondolj bele, nincs meg a napi két szál. Heti fél doboz az nem mennyiség! az nem tud kialakítani függőséget. Te dohányzol?

Kérdező: mióta dohányzol?

2010. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

12:22!

Igen,dohányzom.Lehet igazad,csak én magamból indultam ki,mert mikor még csak napi 2-3 szállal szívtam,akkor ha kihagytam egy napot,már hiányzott,és alig vártam,hogy újra rágyújthassak.Persze nem mindenki ilyen.Bár már bánom,hogy ott nem hagytam abba,mert most már több mint 2 doboz elmegy egy héten.

12:19 voltam.

2010. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom, de nem akarom azt mondani hogy "Tedd amit mondok, ne azt amit csinálok!" Én napi 1 dobozzal szívok az elmult fél évben.8 éve dohányzok most 18 vok. Nem ajánlom mert én most kezdem megérezni, és le akarok szokni csak nem tudom hogy hogyan. Most még heti fél doboz 2 év mulva heti 4 doboz lesz. Fontold meg amit mondok, szerintem ne szokj rá ne kövesd el azt a hibát amit én, mert kib aszottul nehéz leszokni.

És a kérdésedhez hozzáfűzve:"Az én napi 1 dobozomhoz képest nem káros annyira"

2010. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, heti 4 doboz fogy nálam. Most vagyok leszokóban, most már elég a heti 1 doboz.

Ma csak 3-at szívtam bele egy haverom cigijébe, és rosszul lettem.

Eddig nem sikerült eljutni eddig sem, pedig rengetegszer próbáltam. Szokj le, ameddig még le tudsz, mert később sokkal nehezebb lesz!

Párommal babát szeretnénk, nekem ez adott egy kis motivációt, de rettenetesen nehéz!

2010. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy szippantás is sok!
2010. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!