Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Üdvözlök mindenkit. Kérdésem...

Pethő Szabolcs kérdése:

Üdvözlök mindenkit. Kérdésem az e-cigivel lenne kapcsolatos. Én most szeretnék át állni az e cigire de nem nagyon tudom, hogy milyen készüléket vegyek. Az biztos, hogy mtl típusú jöhet szóba a vaporesso revenger mini jó lehet?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 21:03
 1/2 did válasza:
Helló, hát szerintem, joytech ego aio box/hosszúkás teljesen mindegy hogy melyik, ugyan az .Bemész a dohányboltba és megveszed, maga az ecigit,kapsz mellé 2 porlaszót mellé, 1db egyből tüdöre porlasztót, és egy szájból tüdöbe porlasztót, és mellé veszel 1 liquidet és ez 14 ropi-ból kijön
2018. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem egy Eleaf Ijust S vagy egy Eleaf Ijust 2 tökéletes lenne kezdésnek.A vaporesso revenger haladó ecigizéshez ajánlanàm.
2018. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!