Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le végleg? Kinek...

Hogy szokjak le végleg? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Sajnos már rég óta cigizem, és sokat is szívok. Kb 14 évesen kezdtem, 20 éves korom óta napi 2 dobozzal szívok sajnos. Most 28 vagyok. A párom már rég óta kéri, hogy szokjak le, meg már tervezzük a babát is. 1 hónap alatt le tudtam csökkenteni napi 10 szálra a 2 dobozt. De úgy érzem tovább nem megy:(

Mit ajánlotok?

Szerintetek a leendő gyerekünknek lehet emiatt baja, hogy ilyen fiatal korom óta dohányzom?:/ (Ha végleg leszoktam, csak akkor kezdünk neki.) Párom sosem cigizett.


Köszönöm előre is a segítségeteket!


2018. szept. 23. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Leteszed oszt annyi.


Ha nem tudod, akkor sajna függsz, nem vagy autonóm, hanem szolgalelkűen kiszolgálod a dohányipart és lapátolod bele a lóvét.

Hozzá ez az izgága manír és otromba bűz. Semmi menő nincs benne.

2018. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Sportolj és határozd el, hogy te vagy az erősebb.
2018. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
E-cigivel szoktam le, folyamatosan csökkentve a nikotinadagot.
2018. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyen nikotintapasz meg elektromos cigi leszokáshoz nem jó. Leteszed és kész, mâshogy nem megy. Ugyanúgy, mint mikor elkezdted. Minden szenvedélyről csak úgy tudsz leszokni, ahogy hozzákezdtél, csak értelemszerűen ellenkező cselekvéssel. Anno felvetted a cigit, most lerakod.
2018. szept. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy szivtam már a végén hogy kettő doboz is elment.

Kb fél évig beszéltem rá magam és egyszer csak abba hagytam egyik napról a másikra.

Nálam fejben eldőlt hogy én abba akarom hagyni, sosem hiányzott egy percig sem.

Hidd el ha akarod menni fog minden segitség nélkül, csak akarat kell hozzá.

2018. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012.12.21, 21 óra. - ekkor szívtam el az utolsót. ^^
2018. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!