Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha reggelente suli előtt...

Ha reggelente suli előtt elszívok egy szál mentolos cigit mire haza megyek kb 3 órára ugye nem fog érződni otthon semmi?

Figyelt kérdés
Ja és utána rágózok.
2018. okt. 17. 16:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem, másképp nem is tudnád, hogy milyen a szaga.
2018. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
34%
Mi? Aki valaha is érezte már a cigi illatát, ruhákon pl vagy egyszer mondjuk ráfújták a füstöt az attól az egy-két alkalomtól már passzív dohányos?
2018. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29%

Én nem akarok ítélkezni meg senki lelkébe gázolni, de olyan ordenáré büdös a bagószag, hogy spec attól öklendezek, hogy egyik munkatársam cigizik, és órák múlva is érzem a leheletén, de még az orrán kilégzett levegőn is azt a kátrányfészek penetrát.

Tehát szerintem sem múlik olyan hamar, aki dohányos, annak szinte sejtszinten beevődik a bagószag mindenébe. A bőre, a légutai, szája, orra, keze, mindene.

2018. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Aki valaha is érezte már a cigi illatát, ruhákon pl vagy egyszer mondjuk ráfújták a füstöt az attól az egy-két alkalomtól már passzív dohányos?"

Itt olyasvalakiről volt szó, aki már odáig jutott, hogy "imádja".

2018. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Az hogy imádom nem jelenti azt hogy folyton folyvást szagolgatom. De éreztem már bagó illatot és engem nem zavar, sőt tetszik az illata. Én nem találom büdüsnek ennyi.
2018. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%

"Dehogynem, másképp nem is tudnád, hogy milyen a szaga."


Te is tudod hogy milyen szaga van nem? Szerinted büdös. Szerintem meg nem ennyi, ilyen vélemény is van.

2018. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
"engem nem zavar, sőt tetszik az illata" - Annak tudatában sem zavar, hogy tudod, hogy mérgező? Úgy kell neked. Szerintem akkor is nagy különbség van aközött, hogy "tetszik", meg aközött, hogy "imádom".
2018. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem a dohányzás nem zavar, az illata.
2018. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Rád nézve nem a (más) dohányzás(a) mérgező, hanem pont az (ha olyan közelségben dohányzik, hogy hozzád is eljut az) illata.
2018. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon elbeszélsz mellettem. Egy szóval sem mondtam hogy mellettem dohányozna valaki rendszeresen, ugyanúgy ahogy melletted sem. Tudom mit jelent a passzív dohányzás, és tudom hogy káros de én nem dohányzom se aktívan, se passzívan és soha nem is fogok. De attól még tudom milyen illata van a bagónak, és én nem találom büdösnek. Ha a párom dohányozna, nem örülnék neki, és aggódnék az egészsége miatt de maga az hogy "cigiszaga" van nem zavarna.
2018. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!