Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha leszokom a dohányzásról,...

Ha leszokom a dohányzásról, helyrejöhet a hajam és a bőröm állapota?

Figyelt kérdés
Évek óta töredezett a hajam, a bőröm kb. 1 éve problémás, és kb. 5 éve cigarettázom. Ha leszokom róla, milyen változásokra számithatok egészségügyi szempontból?
2010. máj. 18. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát előszőr is fittebb leszel. Nem leszel fáradékony. S az első pár napban még tiszta idegbeteg is leszel :) Szóval a leszokásra egy nyugodtabb időszakot válassz, amikor sokat tudsz pl aludni. Tudod, mert mikor alszol akkor nem hiányzik a cigi :)


Az arcodon a pórusok összébb húzódnak, az arcod kipirul, nem leszel olyan sápadt, már az első 2 hétben is látható lesz.


A hajaddal kapcsolatban nem tudom, mert nekem szép volt a hajam úgy is hogy napi 2 dobozt szívtam 10évig, szóval a hajtöredezés szerintem nem attól van.

2010. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez kicsit úgy hangzik, mint hogy "győzzetek meg hogy megéri leszoknom" :D Ami elég vicces, mert ha ezt magadtól nem tudod akkor már rég rossz.
2010. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.Két hét múlva meglátszik.
2010. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen,igen.Sok sikert és kitartást a leszokáshoz!
2010. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!