Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most mi lesz? Kiderült, hogy...

Most mi lesz? Kiderült, hogy cigizek 17/f

Figyelt kérdés

Az van, hogy suli után szívtam és meglátott az egyik tanárom és be fog köpni az igazgató által, mert ez egy elit gimi és ki is rúghatnak pedig kitűnő tanuló vagyok. Így a szüleim is meg fogják tudni és egy világ fog összeomlani bennük, mert soha nem gondolták volna ezt rólam.

Most mit tegyek?



2018. dec. 10. 12:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha tanár lennél, akkor tudnád, hogy valóban nem szólhat bele, és nem adhat ki ilyen infót. Legalábbis, amikor én tanultam tavaly, akkor nekem ezt mondták...

Meg, ha csak nem valami komplexusos gyökér valaki, akkor nem is teszi.

2018. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A tanárok nem pszichológusok, nincs titoktartási kötelezettség, ha látom, hogy a gyerek cigizik, miért ne mondhatnám el másnak? Főleg ha nyilvánosan csinálja. Nem a telefonjában turkálok, nem a magánterületén lestem meg, ha elég nagyfiú hozzá, hogy cigizzen, akkor vállalja a következményeket.
2018. dec. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
Suli után, ember 17 éves vagy, szerintem te döntesz erről, ez olyan, minthogy általánosba azért akarta offőm kirúgatni osztálytársamat mert másik városba lakott és a miénkbe látta délután xd
2018. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
57%
Gáz vagy.
2018. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!