Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ítélik el aki füvezik?...

Miért ítélik el aki füvezik? Attól valaki miért rossz ember?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy jó de akkor is. Valaki elmegy berúgni szétverni a kocsmát vagy otthon a családot. Plusz rosszul lesz suéthány mindent másnapos lesz.
2019. jan. 17. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát azért a füvesek is tudnak szépen rombolni, csak mivel nálunk be van tiltva, így nem olyan szembetűnő a dolog. De pl Hollandiában nagyon küzdenek ezzel a problémával.

Ettől függetlenül én nem ítélem el a füveseket. Legalábbis nem jobban, mint a dohányosokat úgy általában.

2019. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Füvezni általában a gyenge jellemű, fegyelmet elutasító, lumpen emberek kezdenek. Nem a fű teszi őket ilyenné, hanem jön az életmódjukkal, ahogy egy csomó minden más is. Normális ember, ha ki is próbálja a füvet, nem talál benne semmi izgalmasat vagy érdekeset. Ahogyan abban sem, hogy rendszeresen merev részegre igya magát, bár tizenévesen a legtöbben azt is kipróbálják.
2019. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
66%
Normális ember nem talál benne semmi érdekeset? Te próbáltál már a hatása alatt elmélkedni, vagy csak beleszívtál egyet, és letudtad, hogy te már kipróbáltad, és f***ság az egész?
2019. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Én azért mert felelőtlenek, és nincsenek tekintettel a környezetben lévő emberekre.

Iszonyatosan büdös. Megyek a parkban ,és hányingert kapok mert ott füveznek. Mindenhol érezni lehet.

Megyek gyalog dolgozni, s érzem ahogy a munkába menő emberke kocsiban ülve füveznek. Mivel van hatása, így a reakció idejük is lassúbb lesz, és ezt láttam tegnap egy autó balesetnél. A sofőr elgázolt tegnap egy fiatal lányt, és azzal védekezett a sofőr, hogy nem volt lehetősége megállni. Volt, hiszen messziről lehetett látni a lányt (én mögötte voltam szintén autóval, és láttam a lányt, sőt dudáltam is az előttem lévő sofőrnek, hogy álljon meg) dőlt belőle a fű szaga, ahogy a kocsijából is. Én aki füvezik azt úgy kezelném mint azokat akik isznak. Munkahelyen befüvezne jönne, kirúgnám, ha balesetet okoz befüvezve, jogsi végleg elvenném, és leültetném.

2019. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudatmódosító hatású, csökkenti a reakcióidőt ahogy előttem is leírták. Na meg büdös is... Én pl. ezért.
2019. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Az alkohol 100-szor halálosabb, büdösebb, gyorsabban okoz függőséget mégis legális.
2019. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki itéli el, én se.
2019. jan. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#2-es jol mondta. Akinek van normalis elete, az ra se er, tanulas, gyerek, munka, fozes, edzes stb. Ha unatkozik valaki, elmegy haverokkal, xboxozik vagy akarmi.

Azt alairom hogy legtobben otthon ulnek tepes utan, ugyh el nem itelem ezen reszet, de igen, a tarsadalmi hozzaallasukat ez a fuvezes tukrozi. Aki tep az valamennyire link, mert nem birja megallni, mondjuk en a cigiseket se ertem.

Ez a “bezzeg az alkohol” tema unalmas. Ha megiszol 1 sort, nem rugsz be, ha melo utan bedobsz egy felest majd lezarod az uveget, nem rugsz be. 1 szal cigitol viszont betepsz, senki nem szivott el még fel cigit. Aki reszegre issza magat (rendszeresen), az rosszabb mint aki fuves, a linkseg legalja, a fuben van minimalis szagolgatos elvezet, a pia meg sz#r alkohol izu es igen szethanytat. Mindig azt mondom aki pl palesz manias, h kiihatja igazabol a kocsibol is a tankot, azt be mondja b#meg hogy finom.

2019. jan. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!