Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kedves idetévedt dohányzó...

Kedves idetévedt dohányzó emberek! Gondoltátok volna, hogy egy szál cigaretta elszívásával 4 kerek percet veszíthettek életetekből? Ne! Ne szakítsátok meg az olvasást!

Figyelt kérdés
Mégis emberek,mire jó ez??? Telepöfékelni a tüdőt nikotinnal?Ez a jó? Ez kell nektek??? A 62 életévetek helyett akár 85-öt is élhettek!!! Kérlek benneteket, írjatok legalább 5 érvet,ami a cigaretta ELŐNYE és 5-öt ,ami a HÁTRÁNYA!!! (ez feladat!!!)Melyiket könnyebb gyűjteni??? Válaszotok épkézláb legyen,mert EZ egy komoly dolog!!!Üdvözlettel:egy lelkes dohányellenző ember
2010. jún. 29. 19:34
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

ja,2 oszlopba kérem így:


előny: hátrány:

- -

- -

- -

- -

köszönöm!

2010. jún. 29. 19:38
 2/41 anonim ***** válasza:
91%

Hátrányokat biztosan könnyebb gyűjteni:

- sárgul az ujjad

- büdös a szád

- büdös a ruhád

- hamarabb öregedik a bőröd

- hamarabb halsz meg

- magas vérnyomásod lehet

- rákos lehetsz

Előny:

- közösségkovácsoló ereje van, néha összehoz olyan embereket is, akik nem beszélnének egymással, de a cigiszünetben mégis együtt szívnak

- néha jólesik egy-egy szál (nem napi 1, esetleg több doboz!)

2010. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdés feltevő!


A legtöbb ember társaságban szokik rá a dohányzásra, hisz ha mindenki dohányzik,kivéve őt akkor kiközösítve érzi magát az ember.

Én azt gondolom, h ezekkel a kérdésekkel nem fogod leszoktatni az embereket, akiknek napi szükségletűvé vált a dohányzás, és már egyáltalán nem a társaságért szívják, hanem mert szervezetük kívánja.

Úgyhogy lehet probálkozni, de mindenki csak saját magán segíthet, nem hiszem h a gyakorikerdesek.hu egyik kérdésével egy láncdohányos letudna szokni.


üdv: egy nemdohányzó ember.

2010. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
és dohányzik-e a kedves hozzászóló?
2010. jún. 29. 19:42
 5/41 anonim válasza:
100%
Én ugyan nem dohányzok de nem tudom téged ez miért érdekel hogy a dohányosok mit gondolnak róla. Nincs közöd hozzá hogy ki miért dohányzik. Mindenki tisztában van vele milyen hátrányai vannak de kétlem hogy megakadályoznál bárkit is a dohányzásban. Engem az érdekel hogy az emberek miért ütik bele az orrukat olyan dolgokba amihez semmi közük. Őket így akarnak írni ez van ezt kell szeretni.
2010. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
mármint az első ember aki véleményt írt.
2010. jún. 29. 19:43
 7/41 A kérdező kommentje:
msn-em:viki0055@hotmail.hu--->nem com,hu! vegyél fel!
2010. jún. 29. 19:44
 8/41 anonim ***** válasza:

A nagypapám nem ivott, nem dohányzott, példás családi életet élt.

1985-ben halt meg májrákban.

Másik papa napi 2 csomag Munkás cigi, piált mint állat, 82 évesen csendesen elaludt a konyhaasztalnál.


Hogy ki mennyit élhet nem a dohányzástól függ. nem csak. Isten? ugyan.


A dohányzás rossz dolog, én is ellene vagyok. Innen is, mint sok más mindenben eltűnt a kultúrált jelző. Kultúrált dohányzási szokások, kultúrált alkoholfogyasztás, stb.

A cigaretták egyre drágábbak, persze jó ez így de ebben az a veszély, hogy az olcsó sz@rokat veszik meg az emberek.

Ne dohányozzon senki, mert tuti nem jó ez biztos.

2010. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:42



nem dohányzok :D

2010. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Épkézláb!!!értelmező kéziszótárt esetleg???
2010. jún. 29. 19:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!