Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kedves idetévedt dohányzó...

Kedves idetévedt dohányzó emberek! Gondoltátok volna, hogy egy szál cigaretta elszívásával 4 kerek percet veszíthettek életetekből? Ne! Ne szakítsátok meg az olvasást!

Figyelt kérdés
Mégis emberek,mire jó ez??? Telepöfékelni a tüdőt nikotinnal?Ez a jó? Ez kell nektek??? A 62 életévetek helyett akár 85-öt is élhettek!!! Kérlek benneteket, írjatok legalább 5 érvet,ami a cigaretta ELŐNYE és 5-öt ,ami a HÁTRÁNYA!!! (ez feladat!!!)Melyiket könnyebb gyűjteni??? Válaszotok épkézláb legyen,mert EZ egy komoly dolog!!!Üdvözlettel:egy lelkes dohányellenző ember
2010. jún. 29. 19:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Kedves lelkes dohányellenző ember!

Sok dohányzó ember-mint én-nem veszik komolyan a kérdésed.

Mi közöd hozzá,hogy meddig élünk?Nincs jobb dolgod a szent prédikációnál?

Azzal,hogy kérdéseket teszel fel ide,nem érsz el semmit,attól még aki dohányzik,folytatni fogja.

Engem nem érdekel az a 4perc,és nem akarok 82 éves koromig élni.Elég lesz a max 70.

Anyám is dohányzik,már több,mint 30 éve,a fogai mégsem sárgák,megvan minden foga,és soha nincs dohányszaga.

Jó lehet neked,ha nincs jobb dolgod mint itt háborogni.

Tessék,itt a válasz:

Előnyök:megnyugtat,összehozza a társaságot,jó érzés elszívni,ismeretséget keresni,nem kell sok fájdalommal 80-85 évig élni.

Emellett szórakoztató nézni,ahogy ilyen emberek,mint Te,bosszankodnak ezen.

És most,csak a Te kedvedért,elszívok egy cigit.

2010. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Ettől vagy menő? ez hiányzik a boldogságodhoz???szívd!de éN figyelmeztettelek. majd ha beteg leszel a cigitől,jussak eszedbe!
2010. jún. 29. 19:59
 23/41 anonim ***** válasza:
Jó kérdező,mindenki eszébe fox jutni..a mozgalmat belehet fejezni,aki akar meghal benne,aki nem elmegy a dohányzók közeléből-lehetséges,ne mond hogy nem-. Mi a frászért kell erről vitatkozni?! Egyébként meg max 0,0000001%-ot érdekli a veszély,ha szereti csinálja.
2010. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

19:57 azta' :D


tudod, az emberi időskálán vannak beláthatatlan, általunk érzékelhetetlen időbeni távolságok, az ember a jelent érzékeli, hogy az alma percek alatt megbarnul, egy mozifilm két óra alatt véget ér, a spagetti nyolc perc alatt megfő.


mondjuk 70 évhez viszonyítva, ami kb 37millió perc, leírva 37 000 000, tudod az emberi elme nem képes elképzelni és megérteni harminchétmillió percet, ennélfogva 37.000.000 -4-et sem nagyon.

(remélem jól kalkuláltam, ha nem, akkor bocsánat)


ennyire fáj, hogy más örömét leli abban, hogy néha rágyújt egy cigarettára? miért fáj az neked?

2010. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy legszívesebben már most 40 évesen eltávoznék ebből a világból, így rohadtul nem érdekel hogy hány percet vesz el az életemből a cigaretta. És nincs senkim, se szüleim, se gyerekem, se szerelmem. Csak egy macskám, de őt még talán túlélem. Úgyhogy "értem én, de lesz@rom".
2010. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Hú, tudod Te milyen baromságot írtál?Honnan szedtet ezt a hülyeséget, mármint a 4 percet?
2010. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Ki a f@xom akar 85 évig élni? :)

Én csak 84-ig :D

2010. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves idetévedt unatkozó barom! Gondoltad volna hogy az idióta kérdésed olvasása és a kommenteké 4 kerek percet elvett az életemből? Ne, ne szakítsd meg az olvasást!

Mégis mire jó ez? Neten a szánalmas kérdésedre verni magad? Kérlek téged, írj legalább 5 érvet hogy mi vezérelt arra, hogy a dohányzó emberek várahtó élettartamába belepofázz?(amihez persze lóf.asz közöd):) ( EZ FELADAT!!!!!)Mi közöd van neked ehhez?

Üdvözettel: egy lelkes dohányzó ember

2010. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
köszönjük a mai észosztást, örülj neki hogy te nem vagy rászokva és sajnáld magad hogy nem érted milyen ha valaki rászokott.. na csácsá
2010. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

na megyek elveszek 4 percet az életemből..

ilyen f@szságra kötelező rágyujtani.. ;)

2010. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!