Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan felnőtt rajtam...

Van itt olyan felnőtt rajtam kívül, aki még soha sem cigizett?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 00:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem kipróbálni a cigit gyenge jellemre vall, pont úgy mint az ha valaki nem tud leszokni róla. Végülis amikor rágyújtasz akkor kockáztatsz. Sokan nem mernek kockáztatni, illetve azt hiszik, hogy cigi nélkül nem teszik azt. Sok más termékkel például élelmiszerekkelnis mérgezi magát, de arra azt írják, hogy milyen finom, a cigire pedig becsületesen rá van írva, hogy mennyit kockáztatsz. Nem csak elhatározásból fordul elő, hogy nem gyújtott még rá valaki, sokszor ezzel a szöveggel csak ellensúlyozza a gyávaságát. Persze szép ha valaki nem teszi, vagy ez okból nem teszi.

Ezzel csak azt akartam elmondani, hogy nehogy valaki azt gondolja, hogy vannak jófiúk meg rossszfiúk, mint egy Disney mesében. Aki szív az a rossz, meg egyéb. Máshol érdemes keresni a büszkeség forrását.

2019. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Hannibal33 ***** válasza:
54%

Igen, én, 39 éves vagyok.

A szüleim folyamatosan pöfékeltek. Még a gondolattól is undorodom, amióta csak élek!

Azt sem értem, másoknak honnan van önmérgezésre ennyi fölösleges pénze?

2019. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Hannibal33 ***** válasza:
54%

Miket hord itt valaki össze? Hogy az a gyenge, aki nem próbálja ki a mérget?

Más magyarázat is van ám.


Engem speciel a hányinger kerülget a gondolattól is, hogy valami nem ehető kerüljön a számba, ami büdös, és tele van mérgekkel!

(A rágógumit sem bírom elviselni. SEMMIT, ami nem étel.)

Mi a fenének kipróbálni valamit, amiről minden épelméjű ember tudja, hogy szar?

Ráadásul a szüleim legalább tíz évet adtak az életükből emiatt a rohadt szar méreg miatt.

A sok hülye valódi gyenge jellem pedig megy a csorda után, azért szívják a szart jó drágán ráadásul. Az erős nemet mond a nyilvánvaló rosszra. Ilyen egyszerű ez.

2019. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Eegen, priviben is megkaptam a magamét. :)


A helyzet az, hogy fenntartom amit mondtam, és mostmár viszonyítási pontom is van hozzá:


"Mi a fenének kipróbálni valamit, amiről minden épelméjű ember tudja, hogy szar?"


Nem vállalni az élet kellemetlenségeit, függetlenül attól, hogy haszontalanok vagy nem az egyenlő nem kockáztatni, nem vállalni a kockázatot sem. Az nem kifejezetten csak erősség lehet, ha valamit tudatosan elkerülök, mert tudom, hogy veszélyes, hanem ugyanúgy ez is a gyengeség jele.


"Az erős nemet mond a nyilvánvaló rosszra."


Vagy inkább szembenéz vele. Megtanul együtt élni a veszéllyel. És ezért bármennyit kockáztat, előbbre is juthat az élet számos területein.


Még mindig nem mondtam, hogy milyen hős a dohányos, csak azt mondtam, hogy aki tudatos és nem azért szív mert nem érzékeli a helyzetet, talán nem érdemes lealacsonyítani.

2019. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként a kockázat nem kicsi, de nem is akkora mint egy hurrikán. Nagyapám is olyan ember volt aki erősen dohányzott. Cigizett, pipázott, szivarozott, és korábban is halt meg. 97 évesen combnyaktörésben. Gondold el, még hetekig élhetett volna.
2019. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!