Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kanger Subox Mini 50W e-cigi...

Kanger Subox Mini 50W e-cigi vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

szeretnék egy Kanger Subox minit és tapasztalatokra lennék kíváncsi. valamint hogy is működik az ecigi? kicsit össze vagyok zavarodva és nagyon nem értek hozzá...

mit kell benne cserélni mennyi időnként hogy is műkődik Nagyjából hogy kéne összerakni és pár jó ízű liquidet mondanátok?

remélem érthetően leírtam!

[normális válaszokat kérnék]



2019. jan. 27. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A Kanger Subox mini jó, de ha subox mini-c, akkor a tank miatt nem javaslom.

A subox mini-hez van a subtank mini, ami szerintem az egyik legjobb tank. Egyszerű és kezdő szettben megkapsz hozzá egy Dl, egy MTL és egy RBA porlasztót, így ki tudod választani neked melyik a legjobb.

Akku kell hozzá, pl sony vtc5 vagy vtc6, ezt használattól függően 1-2 évente lehet kell cserélni. Porlasztó szintén használattól függ, hetente havonta kell cserélni, RBA-t pedig magad tekered,akkor amikor úgy érzed (ehhez huzal és vatta kell).

Íz mindenkinek más...

2019. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! [Ment a zőld KÉZ]
2019. jan. 28. 13:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy melyik a legjobb hozzá?
2019. jan. 28. 13:48
 4/5 A kérdező kommentje:
és jól tudom hogy ha az aksit nem külön töltöm akkor tönkreteszi a modot?
2019. jan. 28. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:

"Amúgy melyik a legjobb hozzá?" ezt a kérdést nem értem.


Ha 1 akksis a mod, akkor lehet tölteni USB-n keresztül, ha 2 vagy több akkus, akkor nem szabad, nem javasolt.

2019. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!