Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le a dohányzásról...

Hogy szokjak le a dohányzásról? Milyen szerek vannak? És milyen mellékhatásuk?

Figyelt kérdés
A mellékhatásra arra célzok,hogy az ismerősöm éppen használt valamit,de közben rágyújtott és rosszul volt utána,hányingere ilyesmi.Egy gondom van a leszokással kapcsolatban,hogy 0 akaraterőm van,és úgy hallodtam,hogy hiába veszek cuccokat,ha nincs akaraterőm nem fog működni.
2010. jún. 30. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a problémád a dohányzással? Csak azért kérdezem, mert mostanában szoktam le róla ( 4 éve ), pedig igazából nem is akartam. És azt tudom mondani, hogy amíg egy erősebb hatás nem ér, mint a cigaretta kívánása, addíg csak kínlódás lesz a leszokás.
2010. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem maga a cigeretta probléma,nem hiszem hogy bármilyen előnye lenne(hacsak nem a szúnyogokra:-)).Mivel 32 éves nő vagyok és lassacskán megszólal az a bizonyos biológiai óra,nem szeretném dohányzással végig csinálni.Milyen erősebb hatásra gondolsz?Ezt nem értem.
2010. jún. 30. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Látom nincs akaraterőd :D Nos a legközelebb hozzá rokon fogalom ami segíthet előhívni és fenntartani az akaraterőd az a koncentráció. Ne a cigarettáról való leszokásra koncentrálj görcsösen hanem a belső békéd és nyugalmad próbáld elérni. Ehhez nem árt életmódot váltani eleinte kerülni a stresszes szitukat stb...
2010. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem a szerekre kell bizni a leszokást, hanem magadra! csak akaraterő kérdése minden hiába a tapasz,rágó,kezelés stb..

sok sikert.én már addig eljutottam hogy naponta 1-2szálat szivok.

2010. júl. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak amikor társaságban, buliban stb-ben vagyok akkor azért többet :S
2010. júl. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5 éve szoktam le, egyik napról a másikra, napraforgómagot majszolgattam, /nem híztam meg/ és kb. 3 hétig kerültem az olyan társaságot és az olyan embereket ahol és akik dohányoztak.
2010. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!