Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki hogyan szokott le a dohányz...

Ki hogyan szokott le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Én 2 éve cigizek és akkora majom vagyok hogy egy dobozzal elszívok egy nap. Baromi sok pénzemet elviszi plusz állítólag öregíti a bőrt és még sorolhatnám... Ha van valami tuti tippetek hogy hogyan szokjak le azt nagyon megköszönném. (magával a dohányzással nincs akkora bajom csak a mennyiségével, napi 2-3 szálat még elfogadhatónak tartok, de EGY DOBOZ!!! :o )
2011. szept. 19. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy két hétig rá sem bírtam szokni, pedig, isten az atyám, mindent megtettem.
2011. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor te a mázlisták közé tartozol, én már kevésbé :)
2011. szept. 19. 15:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy az első slukknál, amit gyerekfejjel elszívtam, köhögőrohamot kaptam, és akkor rögtön le is szoktam róla, már az első szálat se fejeztem be.
2011. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1év cigizés után eldobtam egy cigit és anyit mondtam:

Nah tudod ki a faxomat fogsz szivatni? Engem nem!

Ezzel arra gondoltam h nem akarok függő lenni de szerettem dohányozni azóta is elszívok néha néha 1-et de megállom h ne szokjak rá!

Am egy tuti tipp:

Ha mondjuk óránként szívsz el 1 cigit akkor próbáld meg azt hogy 2 óránként szívsz el 1-et és ezt csinálod 1 hétig! Utánna 3óránként 1-et ezt is 1 hétig! Stb stb......

2011. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy 12 éves voltam.
2011. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én napi 10-14 szálakat szoktam, aztan honapokig 2-3 szálat naponta. volt egyszer azzal probálkoztam, hogy vettem sokkal erősebb cigit, és abbol nem kellett annyi, de aztan megszoktad, és szar volt. egyszerüen annyit csináltam, hogy nekem kaja után volt nehéz megállni hogy ne gyujtsak rá. hát felkeltem, ettem, és rágyujtottam. majd ettem 4-5 ora felé is, akkor is elszivtam egyet. meg esetleg este vagy közben. ja és még az hozzá tartozik hogy tél volt, és qurva hideg, és nem volt kedvem állandoan öltözni, meg megfagyni.
2011. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14 év után tapasszal. A trükk az, hogy dupla annyi kell, mint amennyi a betegtájékoztatóban van. Persze saját felelősségre.
2011. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Két év után szerintem még akárhogy le lehet szokni.

Én 17 év dohányzás után (napi 2 doboz)tettem le úgy h azt mondtam elég volt.Jó kell utána hónapokig nikotinos rágó,cukor,tapasz de ennyi.Ha fejben kész vagy rá akkor nem nehéz.Ha nem vagy rá készen akkor csinálhatsz bármit,mindig azon fog járni az eszed h milyen jó lenne egy cigit meggyújtani és letüdőzni.Amúgy ha 1-2 hónapig nem gyújtasz rá és utána igen,akkor már nem lesz az a jó érzés az elején,köhögni fogsz és megfájdul a fejed,ezért nekifuthatsz egy újabb hónap nemdohányzásnak.

2011. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

6 év után szoktam le két hónapja(napi majdnem egy doboz cigi) ugy hogy azt mondtam hogy ennyi... kiszámoltam hogy mennyit költök egy hónapban cigire, és rájöttem hogy nagyon sok főleg ilyen árak mellett. Gondolj valami elérhető dologra amit nagyon szeretnél, számold ki hány doboz cigi árából tudnád megvenni, majd háborodj fel magadon hogy nem igaz hogy egy tök jo cuccra sajnálod a pénzt de xy doboz cigire nem...

két hétig vásároltam úgy hogy mindennek az árát doboz cigiben számoltam:) vicces volt:) ja talán az első három nap ragasztottam magamra tapaszt, párom ki is röhögött, én meg őt azóta ő is leszokott:)

arról nem beszélve hogy nem büdösek a ruháim, se a bőröm, vissza tért a színem nem sárgulnak a fogaim kevesebb kávét iszom jobban érzem magam mert pár nap után sokkal jobban kitudod magad pihenni.. havi 30E sporolok:) szerintem ez elég motiváció, meg az hogy a hitetlenek körülöttem orra estek hogy tényleg sikerült (2 hónapja egyébként 5en tették le a cigit a közvetlen környezetemben..) és ez jó érzés hogy motiválni tudsz embereket

szóval sok sikert:)

2011. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak, befogom tartani mindenképpen! Igen van célom, nem is kevés szerencsére! :)
2011. szept. 22. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!