Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés a nikotin megvonás?

Milyen érzés a nikotin megvonás?

Figyelt kérdés

Osztálytársaimtól mindig hallom hogy “pangok”!

Ez milyen érzés?

Illetve amikor valaki leszokik a cigiről ?

Elviselhetetlen vagy csak feszültebb vagy ?



2019. febr. 7. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Egy újabb remek kérdés... Hogy mondanád el hogy milyen érzés a szomjúság?
2019. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a pangás szót rosszul használja, az mondjuk biztos!

Sóvárgás alapvetően, biztos volt már ilyen érzésed mással, mondjuk mikor édességet kívánsz, de nincs, talán az amit szinte mindenki átélt már, így azzal lehet a legjobban elmagyarázni.

2019. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor sima sóvárgás!

Testi tünet nincs mint pl.: fejfájás ?

2019. febr. 15. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs! Ingerlékenység lehet maximum és sűrűbb éhségérzet, de az sem az valójában, csak próbálsz pótolni valamivel.
2019. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy sokaknál szélgörcsök voltak, és amikor én is nemrégiben leszoktam az első heten akkor nálam is jelentkezett ez a probléma.

Nekem nem volt elviselhetetlen jokat föztem magamnak helyette meg zabaltam zacskószámra a csipszeket naponta sok sört ittam igy kilehett birni, 2 het alatt múlt el a nikotinvágy. Hangulatingadozasaim voltak volt, hogy jó kedvem volt és olyan is, hogy majd szetrobbantam az idegtől, kepes voltam belekötni az élő fába nagyon durva volt :D Magamtól is megijdetem.

De már most 3 het után renbden van minden.

2019. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, a bélműködést segíti napi legalább 2 szál cigaretta.
2019. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!