Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le kellene tennem a cigit...

Le kellene tennem a cigit (tudom), viszont egyszerűen szeretek cigizni, nem a nikotinvágy miatt szívom, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
19/F
2010. júl. 1. 12:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amúgy mikor és ki miatt szoktál rá?:)

Meg milyet szívsz?:D

2010. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Baráti társaság...

100's arany marlboro

2010. júl. 2. 08:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyébként nincs olyan a baráti társaságodban, aki netán tudna segíteni ilyen téren? Akivel nem bandázás szintjén, hanem külön találkozol és netán segítene, valami közös programmal lefoglalna és nem azon járna az eszed, vagy valami... :D


Esetleg barátnő le tudna róla beszélni, vagy nem tudom. :D

2010. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amikor rászoktál akkor is kértél tanácsot ? Amugy meg ha keveset szivsz akkor felesleges leszokni ma már ugyis minden betegséget okoz lassan már a levegő is tiltott lessz ...Én mindig leszokok 2-3 honapra aztán vissza de csak napi 3-4 szál az adagom ..22/f
2010. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk az előző hozzászóló mond valamit... Most két lehetőség van, vagy igen, vagy nem... De szerintem te dönts, mert a te életed! :D Sok sikert hozzá! :D
2010. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ha nagyon leszeretnél szokni,és nagyon erősen elhatározod megadban akkor valószínüleg menni fog.De ne úgy hogy jaj csak még egy szálat...mert úgy nem fog menni.de vannak tapaszok meg ilyenek azok segíthetnek,de drágák.
2010. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na, hogy döntöttél? Letetted? Sikerült?
2011. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Sikerült?
2023. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!