Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nagy divat a fiatalok...

Miért nagy divat a fiatalok körében az e-cigi?

Figyelt kérdés
Lányom gimis, első éves, és az osztályában egyre többen e-cigiznek. Mire jó ez, miért ilyen nagy divat most náluk?

2019. febr. 27. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Le is írtad a választ. Ez a divat. Majmolják egymást.
2019. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé büdös, kevésbé zavarja a kivülállókat,es kevésbé káros az egészségre nézve, emellett könnyebb leszokni róla
2019. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem fűstől mivel ez egy gőz, nincs kátrány és ha nikotint nem kérsz hozzá mint opciót, akkor még az sincs benne.

Millió ízesítésben tudod fújni a gőzt (füstöt) igaz füstnek mondják.

Egészségesebb sokkal, olcsóbb mivel jóformán csak a ízesített folyadékot kell benne cserélned (levest).

Nem büdös inkább iszonyat jó a gőz illata is, nem fogja be a szoba falát mert nincs mi befogja.

[link]

[link]

[link]

Mint láthatod még szépek, mutatósak is mint egy telefon némelyik :D

Vannak jó videók is pl: https://www.youtube.com/watch?v=IA_JJiS-DJY

Nem soká én is venni fogok amúgy :) ideje letenni a hagyományosat!

2019. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én még ebből nem értettem meg mire jó. Szóval fújnak egy vízgőzt, és ennyi. Egyébként tavaly volt belőle botrány, be akarták tiltani, mert rájöttek, hogy káros az egészségre, a benne lévő vegyi anyagok miatt. Úgyhogy én nem vagyok meggyőződve, hogy egészségéges lenne.
2019. febr. 27. 09:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis jól mondtátok. Kevésbé káros az egészségre. De káros.
2019. febr. 27. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért? Szerinted a hagyományos cigaretta mire jó? De leírom mert én tudom azért.

Feszültséget old, még ha addig is amíg elég a cigi.

Idődet tudod vele tölteni, ha van.

Munka után szünetbe jól esik rágyújtani, közbe a többiekkel beszélgetni.

Reggel vagy akármikor, kávé mellé.

Ha italozóban vagyok, akkor meg kifejezetten kívánom, szinte egymás után mennek a szálak el.

Fiataloknak ez brahi, majmolás is.

https://www.youtube.com/watch?v=EAqDOthgMWg

2019. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert így tudnak valamit szívni ami nem büdös, sajnos a fiataloknál még mindig vonzók lesznek ezek a dolgok.
2019. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!