Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért lett divat ennyire a...

Miért lett divat ennyire a sátánizmus, illetve a "666"-os szám a "fiatalok" körében?

Figyelt kérdés
Olyan cringe...

2019. jan. 12. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, talán ettől érzik magukat valakinek.Szomorú.
2019. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alain Delon ***** válasza:
18%
Minden maga után vonja az ellentétét. Az istenizmus is a sátánizmust. Ugyanaz a mese.
2019. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Kik körében divat? Én is fiatal vagyok, de erről nem tudtam...
2019. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Én bírom az ilyen dolgokat. Azért, mert a mai világban egyre inkább világvégi a hangulat. Rohan a világ. Mindenki magára marad. Isten valószínűleg nem létezik, vagy ha igen, akkor nem foglalkozik velünk. A közéletben azok a legsikeresebbek akik a tisztességtelenek. A politikában is mindenki aki elér valamit a sátán eszközeit használja.

Én szeretem a sátánista jelképeket és az ilyen témájú zenekarokat. A mindennapokban persze megpróbálok mindig helyesen cselekedni. Szerintem attól senki nem lesz rossz ember, hogy ilyen dolgokat szeret.

Nem kell ezt olyan komolyan venni.

Most komolyan ki a jobb ember? Aki azt mondja hogy a sátánt szolgálja, de tisztességes emberként él, vagy az aki kereszténynek mondja magát és kiáll egy ország elé és szemrebbenés nélkül hazudik?

Gondolkozz el ezen.

2019. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
4-es vagyok. Egyébként nem vagyok sátánista. Szimplán tetszenek ezek a dolgok. Ugyanazért amiért pl. amiért ízlik az alma. Érted... amúgy meg ha ezt a példát sugallják felénk a politikusok, vagy bárki, ha nem is közvetlen módon, akkor miért ne kövessem a példáját. Félre ne érts. Nem hiszem, hogy Mark Zukemberg (már ha így kell írni) Bathory-t hallgat, vagy bármi hasonlót, (mondjuk nem is zárnám ki :D) de a sátán eszözeit használta a siker elérésében, ma is használja őket. Ha én azt vallom hogy a sátánt szolgálom, abból nem hiszem hogy bármi rossz kisülhet, max. egy nap multimilliárdosként ébredek majd fel. De azért remélem ez nem fog bekövetkezni, mert akkor valószínűleg annyi mocsokságon lennék túl, hogy már nem tudnék tükörbe nézni.
2019. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Itt az élő példa, hogy miért.

Ilyen gyenge érveket se hallottam még.

Te vagy egy könnyen manipulálható ember vagy,4-s és 5-s, vagy ezt próbálod beadni nekünk.

2019. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az a gáz hogy "sátánisták", hanem semmit nem tudnak az egészről, meg mindenhova írják hogy "666" meg a nicknevükbe, ezzel akarnak menőnek tűnni, vagy nem tudom.
2019. jan. 12. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
csak a vallás ellenzése nagyrészt, és a sátánizmusnak sok fajtája van, amit a vallásosak nem értenek meg mint pl a LaVey-ibe nincs semmi rossz.
2019. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mert Ozzy, a sötétség Hercege nem takarította le időben a pincsikutyájának az ürülékét a cigánybárós esztétikájú szőnyegéről az Osbornse 1. évadának 2. részében
2019. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Szimpla divat. Van aki sátánista, van aki Emo-s, van aki punk, rocker, skinhead. A hova tartozás érzése kell ennek a korosztálynak. A sátánizmus egy több ágra szét terülő ideológia. Az átlag emberhez a hollywoodi sátánizmus jut el, mert az a legeladhatóbb a kecske áldozással, pentagrammok meg 666-os szimbólumok rajzával. Persze utána nézni ezeknek már lusta a többség.


Én is mindig szánalmasnak tartottam, ha valaki úgy hord szimbólumokat, hogy fogalma sincs mit jelent.

A 666 Néró császár száma a héber, vagy görög ABC-ből. Néró arról volt híres, hogy üldözte a keresztnyeket és brutális kínzásokat talált ki nekik. Aki ezzel egyet ért, attól jogos egyedül a szám hordása. Mindenki mástól ostoba divat, amitől "keménynek" akar tűnni.

2019. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!