Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim elfogadják, hogy dohányzok?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz 2 éve, hogy cigizek, azóta egy párszor megérezték,pl buli után amit el is néztek, de néha le ba.sztak érte. Most ott tartunk már, hogy mióta megérezték egyszer suli után heti minimum 1x betegesen szaglásznak, hogy csináltam-e valamit stb.:D Folyton azzal jön apa, hogy nem kéne mert ő nagyon is tudja, hogy káros (10 év után rágyújtott azóta macadohányos) nekem nem szabad... hát jó... mindig ezeket mondja, aztán haverjával van mindig elmegy 4-5 szál amúgy ritka. Én meg mikor haverokkal vagyok nem szabad még akkor se mert rászokok ezen veszekszünk, de már amúgy is mindegy. Nem értem mit élveznek abban, hogy "de én egy felnőtt vagyok te meg gyerek" mikor ő is 12 volt, ráadásul még dolgozok is néha-néha így megveszem magamnak. Bocsi a sok hülyeségért meg hosszú szövegért, de remélem háha lesz valaki aki végig olvassa és ad valami tanácsot!:D 17,5/F
2019. márc. 1. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Meséld el nekik, hogy annyira szeretsz bűzleni a kátránytól, annyira imádod az égett dohány jellegzetes illatát, hogy nélküle nem élet az élet. Kifejezetten szereted, ha mindenki érzi rajtad, még a hamutartó tartalmából parfümöt is csináltatnál, ha lehetne, mert annyira fetisizálod. Így biztos megértik majd...
2019. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségedet akarják megóvni, te meg azt hiszed, hogy felnőttesdit játszanak? Tönkreteszed a szervezetedet! Tedd le a cigit, amíg tényleg rá nem szoksz! Most még nem késő és könnyebb, mint az aktív dohányosoknak. 10 éve dohányzom, tudom miről beszélek. Hallgass a szüleidre, ők jót akarnak neked. Bár látszik, hogy gyerekes a felfogásod, amit ez is bizonyít "17,5/F".
2019. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én nagyon nem szeretem a kioktatósdit, a gyakorin se szoktam, de egy fejlődő szervezetre tényleg rohadtul káros a cigi. A tiniket b@s.z.ogató szülőknek 90 százalékban nincs igazuk, de ez most a maradék 10-be tartozik, abszolút egyetértek apukádékkal. q..va káros, tedd le! Vagy ha nagyon nem megy, legalább valami lájtos e-cigit vagy ilyesmit szívj.
2019. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, üzenem a gyakorinak, ,hogy a b@s-zogatás piszkálást jelent, és nem csúnya szó! Azt az álszent mindenit már! Bezzeg a mocskolódó troll kommenteket b.s.ztok törölni. (na itt már csúnya a b.s.zni)
2019. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 16 éves kora óta dohányzik, napi 50+ szálat szív, nyugdíj előtt tanár volt, tudod mit csinált a kölykökkel, akiket dohányzáson kapott rajta?

Elmesélte nekik mivel jár a dohányzás egészségügyileg és hogy képtelen leszokni (30+os tapasz mellett 1,5 dobozzal még elszívott)


Jópáran letették a cigit a tanítványai közül...

2019. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is dohányoztam nagyon sokáig.

De szidtam is magamat állandóan hogy mekkora barom tudok lenni, hogy ezt a büdös szart szívom és még fizetek is érte. Ettől nincs rosszabb mint reggelente már a végén nagyon sokat köhögtem és köpködtem azta felszakadozott slejmet. Gusztustalan egy valami.

Én is azt mondom igaza van apádnak, mert ő már lehet tudja amit még te nem hogy ez milyen egy iszonyatosan rossz szenvedély betegség.

2019. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled utolsó, és hülyének tartom magam eléggé is. Igazából abbatudnám hagyni, de mikor haverokkal találkozok nem bírom megállni és újrakezdem
2019. márc. 1. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Tedd le a cigit! Nekem nagyon rossz volt még fiatal barátnőmet elveszíteni a dohányzás miatt. Tüdőrák, agydaganat, gerincdaganat, csontrák áttétek miatt. Még lett volna cirka 30-40 jó éve.
2019. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, mert egy normális szülő sem fogja eltűrni, hogy a gyereke tönkretegye magát.

Azt tudod tenni, hogy abbahagyod és max ritkán gyújtasz rá és idővel teljesen abbahagyod, sportolsz.

2019. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!