Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatal dohányosok! Mióta...

Fiatal dohányosok! Mióta cigiztek, hogyan szoktatok rá? Milyen cigit szívtok?

Figyelt kérdés

Szerettek cigizni?

Írjátok le a korotokat és a nemeteket! Köszi :)


2019. márc. 1. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
16/F, piros Marlboro napi 10-12 szál
2019. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen szoktam rá egy kezeletlen, súlyos hangulati zavar miatt, ami tényleg szaksegítségért kiáltott. Ha anyám nem kap időben észbe, már nem élnék.


Ha dobozosat szívok, akkor piros Multit. Ha töltöttet és ez a gyakoribb, akkor hangulattól függően piros Marlboro vagy piros West, esetleg fekete Benson dohányt töltök piros Club hüvellyel.


Igen, én nagyon szeretek cigizni. Valahogy engem nem nyugtat meg, nem is ezért szívom, hanem mert lelkileg, szellemileg kiélesedek tőle, és sokkal könnyebben, gördülékenyebben gondolkodom tőle.

Kb. napi másfél-két dobozzal szívok. Nem kérek kioktatást, kicsit elegem van, hogy most mindenki temet, mikor meg tényleg baj volt, minden antibagós szerencsétlen ismerősöm csak legyintett. De az a fránya cigi!


19/F

2019. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez miért számít?!
2019. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
14 éves koromban kezdtem el dohányozni. Kent 8 ast szívok általában.. De most Angliában Nz kontra banda cigit szívok ha nem szeretnék 10 £ ki adni érte. És amúgy sincs itt Kent click
2019. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 19 L
2019. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!