Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz, hogy aki füvezik az egy...

Igaz, hogy aki füvezik az egy idő után nem igazán érdeklődő, semmi sem érdekli úgy mint azt aki nem füvezik?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2019. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%

szia, én egész nap füvezem egy vaporizerrel Dynavap Cap M

az első füves cigimet 14 évesen szívtam



több vállalkozásom is van és itthonról dolgozom már 16 éves korom óta.

ezek alapján, azt tudom mondani hogy szerintem nem!


Inkább az játszik szerepet hogy akik drogozni akarnak azoknak nincs mit csináliuk és elzüllednek a mindennapokban

2019. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
A fű elvileg annyira gyenge cucc, hogyha nem tolod túl, akkor nem fogja befolyásolni az egyéb érdeklődési körödet. A lényeg, hogy ne szűkülj be annyira, hogy egész nap csak azt várjad, hogy mikor tolhatod be végre a napi fűadagodat
2019. márc. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt kb 1 éves időszakom, amikor kb minden nap szìvtam. Sajnos meglátszott a tanulmányi eredmênyeimen, de ez akkor is ìgy lett volna ha helyette folyton iszom, vagy játszom valamivel...


2-es: milyen üzletbe tudtál ùgy befektetni 16 évesen, hogy onnantòl otthonròl dolgozz? Honnan volt rá pénzed?

2019. márc. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jegecske ***** válasza:
30%
Minden kábitószer ártalmas, előbb utóbb hülyét csinál a normálisból is /bár kétlem hogy normális eredetileg is aki kábszerhez nyúl/
2019. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kriszpo ***** válasza:
12%
Igaza van Jegecskének. A fű is drog, igaz a leggyengébb, de így is tönkre vág titeket előbb vagy utóbb. Főleg, hogy azt sem tudod mit szívsz! Lehet itt jönni Hollandiával meg hogy gyógyszer stb... de felesleges. Ráadásul nagyon jó kis "indító" a herbál és a keményebb drogok felé. Csináljátok csak és reménykedjetek...
2019. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
89%
Hetente szivok 1 grammot 14 eves korom ota, es nem lett kevesebb erdeklodesem semmi irant. Szerintem ha valaki megtalalja az arany kozeputat, akkor egy igazan pozitiv dolog tud lenni a fu. Inkabb tepek be, minthogy igyak.
2019. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
6-osnak: mielott hozzaszolsz a temahoz, eloszor tanuld meg hogy a herbal es a fu nem ugyan az a cucc, talan akkor hasznos dolgot is tudnal mondani
2019. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis, napi 6-8 grammot fogyasztok, emellett olyan a munkahelyem, ahol napi szinten több tucat emberrel konzultálok, autókat veszek és adok el. Meg kell találni az arany középutat, ahogy az egyik kedves hozzászóló írta, én pl. munka közben sosem vagyok beállva (ilyenkor alacsony THC tartalmút szívok, iszok, eszek).
2019. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!