Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit szólsz ahhoz ha emberek...

Mit szólsz ahhoz ha emberek le akarnak szoktatni a cigizésről?

Figyelt kérdés

Nekem ma elmondták hogy neki mennyire jó hogy nem dohányzik... Nincs ezzel semmi gond én meg szeretek. Majd ha akarok akkor leszokok. De nem szeretem ezt a szokjál le mert jobb szöveget

Ha valakit zavar hogy én cigizek menjen tovább. De nem?


2019. máj. 7. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Jó ez a menjen tovább duma. De tudod ha nekem épp arra kell mennem, ahol te fustolsz, akkor az én tüdőmet is rongálod. Magasról teszek rá, ha te meg akarsz halni, momdjuk egy klassz kis tüdőrákban, én még élni szeretnék
2019. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%
Pontosan. Osztom az előző véleményét. Halj meg ha meg akarsz, de engem ne károsíts. Ilyenkor törném le a kezét a dohányosnak és tömném a szájába azzal a szarral együtt.
2019. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is imádtam cigizni de a férjem aki már régen leszokott addig nem hagyott békén amíg le nem tettem... (büdős, drága) de már fizikailag is jobban érzem magam és nagyon érezhető ami megmarad pénz... Azt mindig magamra költöm... Étterem, ruha, napozóágy stb... Amig dohányoztam soha nem vettem magamnak semmit mert én hülye inkább elfüstöltem... Szóval tényleg sokkal jobb érzés és csak az első 3 hét szar... Szóval szokjál le xD
2019. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom de... azért megkérdezném az első 2 válaszolót. A gyárakhoz, autósokhoz, kertben sütögetőkhöz/égetőkhöz miért nem mentek oda "letörni a kezét" meg beszólni, hogy haljon meg de téged ne károsítson? Ugyanis ezek mind szétcseszik a levegőt és károsak az ember számára, jobban mint az a passzív füst amit néha néha beszívsz.
2019. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

4!


Nem megyek oda a cigiző emberkéhez sem. De amúgy az feltűnt, hogy a gyár azért füstöl, mert épp előállít valamit, amire az embernek szüksége van, a szomszéd épp vacsorát készít az autós meg uton van valahová? Ellenben Pistike csak azért bagózik, mert meno akar lenni

2019. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adom az 5-öst

A gyár az munkahelyet ad, azért meg pénzt kapsz

Autóval fontos helyre kell/lehet menni

Stb.

Nézd meg az utcán hogy mennyien cigiznek.. Rengetegeen..


Kedves kérdező:

K@rv@ra nem érdekel hogy mit csinálsz magaddal, ha gyereked lesz? Annak is a pofijába fogsz füstölni??

2019. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!