Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Szürke Austin jó cigi?

A Szürke Austin jó cigi?

Figyelt kérdés
Ki szívott már szürke Austint? Jó cigi ez, remélem nem olyan izű kb mint a kék, mert az valami ocsmány volt. Viszont a Piros Austin nekem be jön, de az meg nekem túl erős. Illetve tényleg igaz az , hogy a mentolos cigikbe kevesebb az adalékanyag? Ha nem is sokkal?

2019. máj. 25. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet h velem van a baj,de nem értem. Cigizek, de sosem kértem vad idegen emberektől,se közeli ismerösöktől véleményt h amit ki akarok proálni stb milyen cigi. Ugyan így az üditőkbe,kajába se smemibe. Lehet h neki az jó,neked meg nem fog jó lenni. Vegyél és megtudod! Szerencsétlen

Ja munkatársam kéket szív

2019. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó,igaz de nekem most nincs pénzem drágább cigire. Csakis kizárólag ezért akarok ilyet venni. És nem akarok xar cigit venni, szóval nem merem csak úgy vélemény nélkűl ki próbálni. De le írtam , hogy a kékkel , hogy vagyok!
2019. máj. 25. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Láttam,olvastam. Kérj valakitől 1 szálat, de ha mondjuk nekem nincs pénzem,akkor semmilyen cigit sem veszek. Ha kevés pénzem van,akkor sem cigire költöm.
2019. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön.
2019. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!