Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 4. napja nem dohányzom hogy...

4. napja nem dohányzom hogy hogy nincsenek elvonási tüneteim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Félre értés ne essen örülök,neki csak kérdezem,hogy vajon ez mitől lehet? soha nem is bírtam 4 napig cigaretta nélkül..a rekordom 2 és fél nap volt..most már 4.napja nem dohányzom de nem is kívánom ..érzem,hogy jobb a légzésem pl.az ízeket jobban érzem jobban esik az étel de mondom,nincs semmi elvonási tünet még nyugodtabb is vagyok..szerintetek ez mitől lehet? oh és semmiképp sem szeretnék dohányozni..:) csak kíváncsi vagyok véleményekre köszönöm



2019. jún. 22. 10:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
:D hehe .. de végülis ez jóxD nokedli hát alapból nem szeretem :D pálinka szintén :D nekem ez a cigaretta volt egyedül amitől nagyon akartam szabadulni :D 5.nap és semmi bajom :) viszont pl. étkezésem jó,mert én mindennap sok zöldséget , gyümölcsöt eszem ..elsem tudom képzelni ételeket ezek nélkül és mondták aki leteszi a cigit külünösen egyen sok zöldséget,gyümölcsöt,rostos ételeket,sok vizet igyon de ez nálam mind megvan :D talán valóban igazatok van és most döntöttem el fejben..a kajákat előbb azért írtam le,hogy az étkezési szokásom sem változott tehát igazatok lehet,hogy fejben dönthettem el..:) egyébként nem cigiztem többet,hanem nem tudom sokat köhögtem már tőle,és már nem tudom nem esett jól..
2019. jún. 23. 08:39
 12/12 anonim válasza:
100%
kíváncsi vagyok most a kérdezőre vajon mi történt azóta
febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!