Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Be szoktad adatni magadnak az...

Be szoktad adatni magadnak az influenza elleni védőoltást?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 05:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is rengeteg ember fosott meg hányt 1 napig az oltastól. Amikor volt ez az oltásos cirkusz. Nem tudom, talán H1N1 idején. Aki megkapta eléggé tyúklépésben sétált :D
2020. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 whiteno ***** válasza:
82%
soha és nincs is rá szükségem
2020. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, pedig nem vagyok oltás ellenes de ezt azért minden évben gyorsan össze kell dobniuk, nem olyan mint a kötelező oltasok hogy már évtizedek óta léteznek és tökélyre vannak fejlesztve. Valószínűleg a kapkodás miatt olyan amilyen és van ennyi rossz tapasztalat róla mint ahogy látod a kommenteket. Plusz ez egy olyan betegség amit az egészséges immunrendszernek le kell tudnia győzni. De megha beadatod akkor is millió más takonykor van amit elkaphatsz helyette.
2020. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Nem is annyira rólam van szó, hanem arról, hogy tanár vagyok, tehát egész nap emberek között vagyok, viszont rizikócsoportba tartozó hozzátartozóm is van...
2020. szept. 14. 17:34
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

1-eske vagyok :-( Figyelmeztetett egy tag, hogy érthetetlent írtam. Le is pontoztak rendesen.

Igazatok van, magam is csak most látom, és fogom fel, hogy rosszul fogalmaztam.

Külsö segítség lett volna a helyesebb kifejezés.

Tehát a lényeg, hogy nem kérek oltást, meg gyógyszert, hanem megelözöm a betegséget, tehát a testemet felkészítem, hogy ne legyen beteg.

Ezért étkezek egészségesen, járok sportolni, és persze vigyázok, ogy más ne fertözzön meg engem.

Persze akkor nem tudok ellene tenni, ha egy vadállat rámtüsszent...

2020. szept. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos én krónikus betegségben szenvedek, mindig beadatom és most is be fogom adatni.
2020. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
49%
Egy ismerősöm szép nagylánya cukorbeteg lett tőle és inzulinpumpája van. Soha nem fogom beadatni magamnak és senkinek sem ajánlom.
2020. szept. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
53%
#27 Ez egy meglehetősen buta feltételezés, hogy attól lett cukorbeteg.
2020. szept. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%
Én se értem mi köze a cukorhoz.
2020. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
52%
#29: a legtöbb ember intuíciója, hogy ha két dolog egymás után történik, akkor az előbbi okozta a későbbit. Az intuíció pedig azonnal megdönthetetlen meggyőződéssé alakul. Főleg, ha az előbbi egy ilyen gyanús érthetetlen "természetellenes" és "veszélyes" dolog, mint egy oltás. Mert hát mi mástól lenne cukorbeteg szegény lány, mint az influenzaoltástól.
2020. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!