Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek van már NAGYON ELEGE...

Kinek van már NAGYON ELEGE abból, hogy még most sem hivták be oltásra? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 18:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
44. Én regisztráltam a fizetősre is, de a kormány csőrét ugye bökte a dolog...
2021. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

A héten regisztráltam. Eddig értelme sem volt, mert 40 vagyok, időszakosan aktív autoimmun betegséggel.

Kollégám 32, semmilyen betegsége nincs. 2 hete oltották.

Fater 62. Magas vérnyomás, cukor. A héten fogják oltani.

2021. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Engem az nem izgat, hogy még nem kerültem sorra, értem, hogy nincs még annyi oltóanyag, az idősebbek nagyobb veszélyben vannak, nekem várni kell. Ez oké. Nade hogy a már itt levő oltóanyagokat se képesek beadni, mert csakazért se engedik az oltópontokat megnyitni, hogy elszúrják és zsúfoltság alakul ki rendszeresen, az már felháborít.
2021. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
A tanárok, óvodai és bölcsődei dolgozók miért nem rangsorolódtak előre az oltással? Mi ennek az üzenete?
2021. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Igen, több oltópont kéne, vagy jobban megszervezni, mert nagyon lassan megy az oltás. Az külön idegesítő, hogy a tőlem fiatalabbak is

megkapták hasonló betegséggel. Fent vagyok a listán már hónapok óta az orvos mondta. Várjam az sms, majd hívnak oltópontra. Nincs mar ehhez türelmem.

2021. márc. 24. 19:27
 6/24 anonim ***** válasza:
61%

:(

A kormányunk egy hozzá nem értő bagázs - oké.

Tudom, hogy falra hányt borsó, de a türelmetlenség nem segít.

Nagy levegő, 10ig számol, kifúj.


Mit lehet tenni, hogy az oltás felgyorsuljon?

Lehet-e önkénteskedni? Aki már megkapta, vagy vállalja a kockázatot, olthat-e? Nem kell orvosnak lenni, hogy egy oltást be tudja adni.

Az orvost próbálom nem leterhelni, nem megyek minden kis csipcsup dologgal, mert tudom, hogy most különösen le vannak terhelve.

Oltópontokhoz mi kell? Mi az, amit az egység sugarú polgár meg tud tenni?

2021. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
4, éppen ma lett pozitív egy ismerős óvónő és pár kollégája, mint kiderült, barom szülők betegek, de a nagyitól a gyereket beküldték ügyeletbe.
2021. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%
:( szomorú
2021. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
7. Környezetünkben egy csomóan gondolkodnak így...
2021. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mi még nem regisztráltunk, mert mi egyelőre home office-ban tudunk lenni, amúgy sem járunk sok helyre, nem is látogatózunk. Viszont környezetemben teljesen logikátlanul kapták meg az oltásokat, akik regisztráltak. Elhízott (ez az egy baja van), otthon ülő harmicas ismerős hónappal ezelőtt megkapta, idős rokon meg még mindig nem.
2021. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!