Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel akarják oltani a gyereke...

Ezzel akarják oltani a gyerekeket is?

Figyelt kérdés

[link]


Én is Pfizerrel vagyok oltva egyébként. Már megbántam, illetve a második oltásra nem megyek el, nem érdekel, ha elveszik a védettségi igazolványomat. Amúgyis átestem a fertőzésen, elég nekem 1 adag, az is emlékezteti az immunrendszert.



2021. jún. 11. 20:06
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy rá van írva:


,,A céget a német születésű amerikai vegyészről, Charles Pfizerről (1824–1906) nevezték el, aki 1849-ben kezdte meg gyógyszerei árusítását Williamsburgben (Brooklyn)."


A Pfizer egy gyógyszergyártó cég, amit 1849-ben alapítottak. Gyárt mást is mint Covid vakcinát.

2021. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

#11


Mondjuk a Xanax-szal meg vagyok elégedve, igaz, hogy ugyanaz a hatóanyaga, mint a Frontinnak, ugyanaz a két gyógyszer, de nekem akkor is jobb.

2021. jún. 11. 20:39
 13/44 anonim ***** válasza:
30%

"technológiája évtizedes gyakorlatra épül" Jajj, ez már annyira unalmas. Ezzel az erővel a gőzmozdony a legjobb, mert az régebbi, mint a villany és fűteni is fával kellene, mert az régebbi, mint a gáz és gyógyteával kellene gyógyítani a betegségeket, gyógyszerekre nincs is szükség, ahogyan számítógépre se, hiszen a könyvek régebbiek.

Gondolom tárcsás telefont használsz, mert az régebi és ezért megbízhatóbb technológia, mint a mobiltelefon.

Miért pfizerrel oltattad be magadat és nem kínaival ha úgy gondolod, hogy az a legbiztonságosabb? Vagy elolvastad ezt a cikket és már nem bízol semmi másban, csak a kínaiban mostantól? És ha legközelebb a kínairól olvasol egy hasonlót, akkor abban se bízol? Olvasgass egy kicsit és szinte mindenről fogsz találni néhány cikket, hogy milyen káros, még a gyümölcsökről, vitaminokról is.

2021. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

#13


Jól van, megnyugodhatsz.

2021. jún. 11. 20:43
 15/44 anonim ***** válasza:
75%
14. Ez ám a válasz! Gratulálok! Meggyőző, lehengerlő érveid alatt meghajlok.
2021. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

#14


Az a probléma, hogy már eleve marhasággal kezdted a hozzászólásod. Írtam korábban, hogy nem a legjobbnak gondolom a kínait, hanem a legbiztonságosabbnak. Erre válaszolod, hogy a nézetem alapján a gőzmozdony a legjobb, mert régebbi.

Azért Pfizerrel oltattam magam, mert sajnos keveset informálódtam a témában előtte, illetve bedőltem a médiának. Mikor valaki Audit vesz, mert a német a jó, de mégis bedöglik, és elbizonytalanodsz.

2021. jún. 11. 20:56
 17/44 A kérdező kommentje:
Egyébként én ettől az egy oltástól is rosszul voltam. Ugyanúgy éreztem magam, mint amikor koronavírusos voltam. Teljesen ugyanaz volt, csak nem 2 hétig tartott, hanem kb. 1 napig. Ezért sem adatom be magamnak a másodikat. Van már antitestem szerintem bőven, hiszen még a minimum 3 hónapot sem vártam meg az oltással.
2021. jún. 11. 21:02
 18/44 anonim ***** válasza:
53%
Mire mész egy "biztonságos", de totálisan hatástalan vakcinával? Sokezres tömeg már, aki bevizsgáltatta az antitestjeit és nullát találtak! Semmilyen védettség nem alakult ki a kínai után! Chile fővárosát ismét teljesen le kell zárni, mit ad isten, a beoltottak 3/4-e elölt vírust tartalmazó kínait kapott!
2021. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

#18


Nézd, azt gondolsz és csinálsz, amit akarsz. Én bízok ebben az egy oltásban is (csak megjegyzem, hogy Pfizer esetén 1 oltás után több mint 50 százalékos a védettség, napok múlásával pedig tovább emelkedik). Emellé jön hozzá a sejtes immunitásom, mivel átestem a betegségen (a sejtes immunitás ráadásul fontosabb), nyálkahártya immunitás. Ha ezek együttesen sem tudnak megvédeni a betegségtől, akkor megérdemlem a sorsom. Mondta anno egy doki, hogy aki átesett a fertőzésen, az jobban védett, mint akit csak beoltottak. És éppen a nyálkahártya immunitás, sejtimmunitás miatt.

2021. jún. 11. 21:12
 20/44 anonim ***** válasza:
50%

16. akkor helyettesítsd be a legbiztonságosabbat a gőzmozdonyos példámba ha úgy megfelel. A gőzmozdony biztonságosabb a villanynál vagy a japán szupervonatoknál? Segítek: a gőzmozdonyok kazánja elég gyakran felrobban megölve a fűtőt és akár a vonaton ülőket is. Vagy biztonságosabb a trabant, mert régebbi, mint az audi, ami újabb? Vagy űgy általában a régebbi autók biztonságosabbak az újaknál? Vagy biztonságosabb ha a természetben található bogyókkal, füvekkel gyógyítod a rákot, mint ha új technológiával?

Az meg, hogy azzal próbálod bizonyítani, hogy rosszabb a pfizer, hogy rosszul voltál, azzal pont azt bizonyítod, hogy működik, hogy a szervezeted reagált rá és elkezdte termelni ellene, amit kellett. Ha már ennyire vakcina szakértő lettél egy cikk után, akkor nem ártana utánanézned hogyan is működik úgy általában egy vakcina - tökmindegy milyen országból való. A szervezetet ellenanyag termelésére "ösztönzi". Ugyanolyan ellenanyagokéra, mint amilyeneket a vírus ellen kell majd termelnie. Tehát logikusan ugyanolyan mellékhatásokat okozhat, mint a vírus, csak enyhébbeket és nem olyan sokáig, mint a vírusnál.

Imádom, amikor olyanok mondanak valamiről véleményt, akinek fogalmuk sincs róla és még csak arra se képesek, hogy utánanézzenek annak, amiről úgy gondolják, hogy meg kell osztaniuk a véleményüket, ezért jól lejáratják magukat, a tudatlanságukat.

2021. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!