Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a szüleimet...

Hogy tudnám a szüleimet rávenni, hogy megengedjék?

Figyelt kérdés
Életem legnagyobb vágya, hogy motorozhassak, nagyon szeretem kis ovodás korom óta... És most fogom betölteni a 16-ot... Szeretném letenni az A1-et. Rólam csak annyit, hogy koromhoz képest sokkal érettebb vagyok.(a szüleim, a tanáraim, az ismerőseim, mindenki ezt állítja) Évek óta próbálom győzködni őket, le akartam tenni az AM-et is... De azt se engedték... Egyfojtában csak azzal jönnek, hogy veszéjes és, hogy megtiltják.... Már mondtam nekik, hogy ha most nem engedik, akkor 18 évesen fogom megcsinálni, de ez sem segített... Mivel tudnám meggyőzni őket?

2019. jún. 24. 12:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem semmivel, anno nekem sem engedték, a B-t azt fizették, 21 voltam mikor saját autót tudtam venni, mondták ha kell pénz akkor pótolnak bele, de a motorozást el lehet felejteni addig míg ott lakok, utána meg úgymond leveszik rólam a kezüket.

Akárhányszor egy motorosbaleset volt a TV-ben mindig azt hallgattam, hogy így kezdj el motorozni, figyelhetsz Te, ha a bamba vénasszony kifordul eléd és fellök, onnan meg már fizika az egész.


Ha elkezdesz dolgozni utána majd magad alakítod a sorsod, 16 évesen nem várhatod el hogy alád toljanak egy potenciális veszélyforrást, ezt még az is belátja aki 30 éve motorozik.

Vannak olyan szülők akik megveszik a jó tanulmányért a sportgépeket a kölyöknek, de azoknak teljesen más az értékrendje mint a mi szüleinké, ráadásul ők javíttatják, mert egy főiskolásnak miből lenne rá pénze, amikor még a tandíjat is a szülők csengetik ki.

2019. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Várj még egy kicsit, és csinálj B-s jogsit, azzal is tudsz majd ugyanúgy 50 ccm-es motor vezetni.
2019. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#1 Igen pontosan ezt szokták mondani, hogy hiába vezetek én normálisan a többi ember nem figyel a motorosokra... Nekem is csak a B-t finanszíroznák...
2019. jún. 24. 13:16
 4/30 A kérdező kommentje:
#2 Igen ezt is hallottam már, de nem autót szeretnék, hanem motort... Meg az még nem kevés idő...
2019. jún. 24. 13:18
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
Megcsinálod a B-t,azután a B125-öt.Ugyanott vagy.
2019. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Kedves emberek, akik válaszolnak... Igen mind mondtok jót, de nem ezt kérdeztem... Meg szerettem volna csinálni most 16 évesen az A1-et, és szeretném meggyőzni a szüleimet. Ehhez kértem segítséget, hogy hogy tudnám meggyőzni, milyen indokkal?
2019. jún. 24. 15:07
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira érett lennél akkor felfognád azt, hogy 18 éves korodig az van amit a szüleid mondanak, utána azt csinálsz amit akarsz.
2019. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Ok úgy tűnik megjött az első idióta...

SZERINTED MIÉRT AKAROM RÁVENNK ŐKET, HOGY ENGEDJÉK?

Észlény...

2019. jún. 24. 17:09
 9/30 anonim ***** válasza:
51%
Na legalább ezzel a kommenttel bizonyítottad az " érettséged " :D :D
2019. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%
Te nem érett vagy, csak egy hisztis kisgyerek. Üdvözöl a "második idióta" :)
2019. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!