Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kérjem meg a szüleimet,...

Hogyan kérjem meg a szüleimet, hogy elengedjenek konditerembe, és hogy megengedjék, hogy elkezdjek tömegelni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a legjobb:mondd hogy ez egy hobbi,ami kaja nélkül nem megy. És talán az egészségesebb kaja olcsóbb is ha nem kell 7k kcalt bevinned. Nekem napi 1200Ból kijön a kajám, és sokkal olcsóbb mintha normálisan étkeznék. Plusz mellette még jól is néz ki az ember. Persze nem kell minden szar port összeszedni ha kezdő vagy. Manapság már aki kicsit is igényes az szerintem sportol,tekintve ha van rá ideje. Ráadásul bőven egészségesebb leszel tőle, negativ hatásai nemigazán lesznek.
2021. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell "elengedniük" illetve a tömegelést "megengedni"? Azért kérdezem, mert nem mindegy, hogy most azt kell megmagyarázni nekik, hogy az edzés nem ördögtől való és kimehess a lakás biztonságából egyedül vagy az "elengedés/megengedés" azt takarja, hogy támogassák anyagilag az edzésedet/tömegelésedet.
2021. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
korod?
2021. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Melyik konditerem van nyitva es mi a nyitvatartasi ido? Mi is mennenk.

priviben is valaszolhatsz

2021. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most simán elengednek xd csak egy bibi van, zárva lesz előtted a terem
2021. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!